canli futbol neticeleri

Bugün | Canlı | Minor | Dünən | Sabah

Dünən baş tutmuş futbol oyunların nəticələri


Brazil - Serie A
03:30, Fluminense 2:0 Botafogo RJ

England - FA Cup
23:45, Wycombe Wanderers 1:4 Tottenham Hotspur

Portugal - Primeira Liga
18:30, Belenenses SAD 2:0 Tondela
20:30, Rio Ave 1:2 Santa Clara
21:00, Benfica 1:1 Nacional
00:15, Farense 0:1 FC Porto

Spain - LaLiga
00:00, Athletic Bilbao 5:1 Getafe

International - African Nations Championship Grp. B
23:00, Niger 1:2 DR Congo
23:00, Congo 1:0 Libya

Australia - A-League
12:00, Brisbane Roar FC -:- Macarthur FC

International - Friendlies
01:00, Dominican Republic 0:0 Serbia

Israel - Ligat HaAl
22:15, Hapoel Beer Sheva 1:0 Hapoel Hadera

Italy - Serie B
00:00, Brescia 0:1 Monza

Mexico - Liga MX Guard1anes Clausura
05:00, Queretaro FC 2:0 Pumas

Netherlands - Eerste Divisie
21:45, Jong Ajax 0:2 Go Ahead Eagles
00:00, FC Eindhoven 0:1 NEC Nijmegen

Romania - Liga I
22:30, Hermannstadt 1:3 CFR Cluj

Turkey - Super Lig
17:00, Kasimpasa 2:0 Sivasspor
20:00, Fenerbahce 3:0 Kayserispor
20:00, Alanyaspor 4:3 Ankaragucu

Brazil - Serie B
00:00, Operario Ferroviario 2:0 Chapecoense AF

France - Ligue 2
23:45, Sochaux 0:1 Toulouse

Italy - Serie C Grp. A
00:00, Como 2:1 Renate

Portugal - Segunda Liga
19:00, FC Porto B 1:1 Benfica B
21:00, Casa Pia 2:1 Cova da Piedade

Spain - LaLiga2
00:00, Cartagena 0:2 CD Mirandes

Turkey - 1. Lig
17:00, Istanbulspor 1:0 Adanaspor
20:00, Altinordu 2:4 Menemenspor

Albania - Kategoria Superiore
16:45, KF Tirana 0:1 Laci
19:45, Teuta Durres 1:1 Partizani

Argentina - Primera B Nacional Promotion Playoff
03:25, Club Atletico Estudiantes 1:0 Atlanta
05:25, Club Atletico Platense 8:7 Deportivo Riestra

Colombia - Primera A Apertura
03:05, CD Jaguares 2:1 Bucaramanga
05:10, Deportivo Pereira 0:1 Deportivo Cali
23:00, La Equidad 1:0 Atletico Nacional
02:30, Once Caldas 1:2 Junior FC

Costa Rica - Primera Division Clausura
03:00, C.S. Cartagines 1:1 Limon

Cyprus - 1. Division
21:00, Karmiotissa Pano Polemidion 0:0 Pafos FC

England - National League South
23:45, Chelmsford -:- Concord Rangers

England - Southern Premier Division Central
23:30, Stourbridge -:- Rushall Olympic

England - Premier League 2 Division 1
23:00, Leicester City U23 2:4 Everton U23
23:00, Manchester City U23 1:1 Blackburn Rovers U23

England - Premier League 2 Division 2
17:00, Sunderland U23 -:- Burnley U23
18:00, West Bromwich Albion U23 -:- Crystal Palace U23
19:00, Stoke City U23 -:- Middlesbrough U23

France - National
23:45, Le Mans 2:1 Red Star

India - I-League
12:30, Churchill Brothers 2:0 Sudeva
17:30, Neroca FC 1:4 Gokulam FC

India - Indian Super League
18:00, Chennaiyin FC 1:1 Mumbai City FC

Indonesia - Liga 1
12:30, PSIS -:- TIRA-Persikabo
15:15, Pusamania Borneo -:- PSM Makassar
17:30, Persib Bandung -:- Persiraja Aceh

Iran - Persian Gulf Pro League
15:30, Machine Sazi FC 0:1 Foolad Khuzestan
15:30, Aluminium Arak 2:1 Persepolis
16:30, Sanat Naft Abadan 1:2 Sepahan

Iran - Azadegan League
14:30, Gol Reyhan Alborz 1:1 Qashqai
14:30, Shahrdari Astara 2:1 Malavan
14:30, Mes Kerman 1:0 Arman Gahar Sirjan
14:30, Shahin 0:0 Rayka Babol
14:30, Fajr Sepasi 1:1 Kheybar Khorramabad
14:30, Havadar SC 1:0 Esteghlal Khuzestan
14:30, Esteghlal Molasani 1:1 Baadraan Tehran
14:30, Khooshe Talaee Sana Saveh 2:1 Chooka Talesh
14:30, Navad Urmia 1:0 Pars Jonoubi Jam Bushehr

Israel - Leumit League
22:00, Hapoel Afula -:- Hapoel Ironi Akko
22:00, SC Kfar Kasem -:- Hapoel Iksal
22:00, Hapoel Kfar Shalem -:- Sektzia Nes Tziona
22:00, Hapoel Petah Tikva -:- Hapoel Ramat Gan
22:00, Hapoel Nof HaGalil -:- Maccabi Ahi Nazareth
22:00, Hapoel Raanana -:- Hapoel Jerusalem FC
22:00, Hapoel Umm al-Fahm -:- Hapoel Nir Ramat HaSharon
22:00, Beitar Tel Aviv Bat Yam -:- Hapoel Rishon LeZion

Mexico - Liga de Expansion MX Clausura
03:00, Tapatio 0:1 Mineros de Zacatecas

Nigeria - NPFL
18:00, Adamawa United 1:2 Enyimba
20:15, Wikki Tourist 2:0 Jigawa Golden Stars

Saudi Arabia - Premier League
16:40, Al-Taawoun 3:1 Damac FC
19:15, Al-Faisaly 1:1 Al Hilal
19:45, Al-Wehda 2:4 Al Shabab

Tanzania - Premier League
18:00, Azam FC -:- Mbeya City
18:00, JKT Tanzania -:- Polisi Tanzania FC

Uruguay - Primera Division Clausura
04:30, Defensor Sporting -:- River Plate
00:00, Club Atletico Progreso -:- Liverpool FC
02:15, Deportivo Maldonado -:- Rentistas

Canlı Futbol Nəticələri
Bugün | Dünən | Sabah | Minor