LiveFootball.az
GECE.AZ - CHAT,TANIŞLIQ,SÖHBET
GO TRAVEL - UCUZ QIYMETE YAY TURLARI

Bugün | Canlı | Minor | Dünen | Sabah
Dünen baş tutmuş oyunların neticeleri

International - Copa Libertadores Qualification
01:30, Atletico Nacional 0:0 Deportivo La Guaira

England - FA Cup
21:45, Queens Park Rangers 0:1 Watford

France - Ligue 1
20:00, Nimes 2:0 Dijon
21:45, Lyon 2:1 Guingamp

Germany - 1. Bundesliga
21:30, Augsburg 2:3 Bayern Munich

Italy - Serie A
21:30, Juventus 3:0 Frosinone

Netherlands - Eredivisie
21:00, ADO Den Haag 1:0 PEC Zwolle

Portugal - Primeira Liga
22:30, Rio Ave 1:2 Santa Clara

Spain - Primera Division
22:00, Eibar 2:2 Getafe

Argentina - Superliga
02:00, Rosario Central 1:1 River Plate
00:00, Velez Sarsfield 1:1 Colon
00:00, Union 3:0 Atletico Tucuman

Australia - A-League
08:35, Wellington Phoenix 1:1 Melbourne Victory
10:55, Newcastle Jets 3:1 Melbourne City FC

Belgium - First Division A
21:30, Standard Liege 3:1 Lokeren

Bulgaria - First Professional League
17:30, Vereya 0:0 Ludogorets Razgrad

Croatia - 1. Division
19:00, NK Lokomotiva 0:0 Rudes

Czech Republic - 1. Liga
19:00, Teplice 0:2 Mlada Boleslav

Denmark - Superligaen
20:00, SoenderjyskE 0:2 AGF

Germany - 2. Bundesliga
19:30, Sandhausen 1:1 Darmstadt
19:30, Paderborn 3:2 FC Cologne

Ireland - Premier Division
21:45, Bohemian FC 1:0 Finn Harps
21:45, Derry City 3:0 UCD
21:45, Dundalk 1:1 Sligo Rovers
21:45, St. Patrick's Athletic 1:0 Cork City
21:45, Waterford FC 1:2 Shamrock Rovers

Italy - Serie B
22:05, Palermo 1:1 Brescia

Netherlands - Eerste Divisie
21:00, FC Volendam 1:0 Helmond Sport
21:00, FC Dordrecht 1:4 Sparta Rotterdam
21:00, RKC Waalwijk 0:1 Almere City FC
21:00, MVV Maastricht 4:2 Jong FC Utrecht
21:00, FC Eindhoven 1:1 Jong Ajax
21:00, Go Ahead Eagles 4:4 NEC Nijmegen
21:00, Roda JC Kerkrade 1:0 Cambuur
21:00, TOP Oss 1:0 Telstar
21:00, Jong AZ Alkmaar 0:0 FC Den Bosch

N. Ireland - Premiership
21:45, Ards 0:3 Institute
21:45, Crusaders 4:2 Coleraine
21:45, Dungannon Swifts 4:3 Warrenpoint Town

Poland - Ekstraklasa
19:05, Pogon Szczecin 3:1 Gornik Zabrze
21:30, Piast Gliwice 4:0 Lech Poznan

Romania - Liga I
20:00, FC Viitorul Constanta 0:1 CSM Politehnica Iasi

Spain - Segunda Division
22:00, Cordoba 1:2 Granada

Turkey - Super Lig
19:30, Yeni Malatyaspor 1:2 Besiktas

Belgium - First Division B 2nd Stage
21:30, Tubize 0:3 KV Mechelen

International - Club Friendlies
14:00, Stroemsgodset 0:5 Bodoe/Glimt
15:00, Sarpsborg 08 3:1 Flora Tallinn
16:05, Dinamo Moscow 5:0 Chikhura
17:05, Sarpsborg 08 0:2 Ull/Kisa
18:00, Tromsoe 3:0 Alta

International - Copa Sudamericana
01:30, Corinthians 1:1 Racing Club

Egypt - Premier League
16:00, El Hodood 2:2 Petrojet
19:00, Al Mokawloon Al Arab 2:0 El Geish

England - League 1
21:45, Sunderland 2:2 Accrington Stanley

Finland - Cup Grp. C
18:30, Musan Salama 2:0 Haka

France - Ligue 2
21:00, GFC Ajaccio 1:1 Brest
21:00, Auxerre 1:0 Clermont Foot
21:00, Chateauroux 1:2 Orleans
21:00, Le Havre 0:2 Nancy
21:00, Niort 1:1 Troyes
21:00, Paris FC 1:1 AC Ajaccio
21:00, Valenciennes 3:2 Grenoble
21:00, Lorient 2:1 Red Star

Scotland - Challenge Cup
21:45, Ross County 2:1 East Fife

Serbia - Super Liga
18:00, Vozdovac 4:0 Napredak

Turkey - 1. Lig
18:00, Elazigspor 1:2 Genclerbirligi

Wales - Premier League
21:45, Llanelli 0:3 Carmarthen
21:45, Cefn Druids AFC 3:1 Aberystwyth

Argentina - Primera B Metropolitana
22:00, Justo Jose de Urquiza 2:2 San Telmo

Austria - Cup
20:00, Grazer AK 2:1 Austria Wien

Brazil - Paulista A1
22:45, Ituano FC 2:0 Mirassol

Chile - Primera Division
23:00, Union La Calera 2:0 Palestino

Colombia - Primera A Apertura
02:30, Deportivo Cali 2:1 Tolima

Costa Rica - Primera Division Clausura
03:30, Universidad de Costa Rica 0:2 Deportivo Saprissa

El Salvador - Primera Division - Clausura
03:30, CD FAS 1:1 CD Aguila

France - National
21:00, Avranches 2:1 Rodez
21:00, Pau 0:1 Concarneau
21:00, Lyon la Duchere 3:1 Laval
21:00, Cholet 2:0 Drancy
21:00, Entente SSG 1:1 Bourg en Bresse Peronnas
21:00, Marignane/Gignac FC 0:0 Boulogne
21:00, Le Mans 0:1 Villefranche Beaujolais
21:00, Dunkerque 0:0 Tours

Germany - 3. Liga
20:00, Unterhaching 1:2 Wehen

Germany - Regionalliga Northeast
20:00, Hertha Berlin II 2:1 ZFC Meuselwitz

Germany - Regionalliga West
19:00, Lippstadt 1:0 FC Koeln II

Honduras - Liga Nacional - Clausura
03:00, Juticalpa 0:4 CD Olimpia

India - Indian Super League
16:00, Kerala Blasters FC 3:0 Chennaiyin FC

Iran - Persian Gulf Pro League
14:00, Tractor Sazi Tabriz 1:0 Esteghlal
14:30, Paykan 0:1 Sepahan
14:30, Sepidrood Rasht 1:1 Machine Sazi FC

Israel - Leumit League
15:00, Hapoel Ironi Akko 0:0 Beitar Tel Aviv Ramla
15:00, Hapoel Bnei Lod 2:0 Hapoel Katamon Jerusalem
15:00, Hapoel Marmorek 2:0 Hapoel Nir Ramat HaSharon
15:00, Hapoel Petah Tikva 2:0 Hapoel Rishon LeZion
15:00, Sektzia Nes Tziona 2:0 Hapoel Iksal

Jordan - Premier League
16:00, That Ras 1:2 Al-Faisaly
18:30, Al-Jazeera 1:1 Al-Baqa'a

Malaysia - Super Liga
15:00, Kuala Lumpur FA -:- Perak
15:00, Terengganu 2:2 Johor Darul Ta'zim FC

Morocco - Botola Pro
20:00, Rapide Club Oued Zem 1:1 Olympic Club de Safi

Paraguay - Division Profesional - Apertura
00:30, Luqueno 0:2 Guarani

Qatar - Qatar Stars League
15:45, Al-Khuraitiat 1:2 Al-Ahli
18:10, Qatar SC 0:0 Al-Shahaniya

Saudi Arabia - Premier League
17:30, Al Shabab 1:0 Al-Wehda
19:20, Al-Raed 1:1 Al Ittihad

Switzerland - Challenge League
21:00, Winterthur 3:0 FC Vaduz

UAE - Arabian Gulf League
15:30, Al-Wahda 3:1 Dibba Al Fujairah
15:35, Al-Dhafra 3:0 Al-Ain
18:00, Shabab Al-Ahli Dubai FC 2:2 Ajman
18:00, Emirates Club 1:1 Al Ittihad Kalba

Bugün | Canlı | Minor | Dünen | Sabah