canli futbol neticeleri

Bugün | Canlı | Minor | Dünən | Sabah

Dünən baş tutmuş futbol oyunların nəticələri


International - Champions League Qualification
23:00, FC Midtjylland 4:1 Slavia Prague
23:00, Salzburg 3:1 Maccabi Tel Aviv
23:00, PAOK Thessaloniki FC 1:2 FC Krasnodar

International - Copa Libertadores Grp. C
02:15, Club Atletico Penarol 3:0 Colo Colo
04:30, Athletico Paranaense 0:0 Jorge Wilstermann

International - Copa Libertadores Grp. D
04:30, LDU de Quito 4:0 Binacional

International - Copa Libertadores Grp. E
02:15, Gremio 2:0 Universidad Catolica
04:30, America de Cali 0:0 Internacional

International - Copa Libertadores Grp. H
04:30, Boca Juniors 0:0 Libertad

Italy - Serie A
20:00, Benevento 2:5 Inter
20:00, Udinese 0:2 Spezia
22:50, Lazio 1:4 Atalanta

Spain - LaLiga
21:00, SD Huesca 0:0 Atletico Madrid
21:00, Villarreal 3:1 Deportivo Alaves
23:30, Eibar 0:1 Elche
23:30, Real Madrid 1:0 Real Valladolid

International - AFC Champions League Final Stage
17:40, Al Nassr FC 2:0 Al Ahli
21:45, Persepolis 2:0 Pakhtakor Tashkent

England - EFL Cup
20:30, Newport County 5:6 Newcastle United
22:00, Burnley 0:3 Manchester City
22:45, Everton 4:1 West Ham United
22:45, Brighton & Hove Albion 0:3 Manchester United

Italy - Coppa Italia
16:00, Reggina 1:0 Teramo
17:00, Cremonese 4:0 S.S. Arezzo
17:00, Cosenza 3:1 Alessandria
17:00, Cittadella 3:1 Novara
17:00, Frosinone 1:3 Calcio Padova
17:00, Pisa 2:0 Juve Stabia
17:30, Pescara 9:8 San Nicolo
18:00, Virtus Entella 2:1 AlbinoLeffe
19:00, Empoli 2:1 Renate
19:00, Ascoli Calcio 1898 FC 1:4 Perugia
19:00, L.R. Vicenza Virtus 3:2 Pro Patria
20:00, Venezia 2:0 Carrarese
20:00, Reggiana 6:5 Monopoli
20:00, Lecce 2:0 FeralpiSalo
20:00, Pordenone Calcio 3:0 Casarano
20:00, Salernitana 3:0 Sudtirol
20:00, Chievo Verona 7:8 Catanzaro
22:00, Brescia 3:0 Trapani
23:00, SPAL 2013 4:2 Bari

Russia - Cup Grp. 1
17:00, Volga Ulyanovsk 2:4 Veles Moscow

Russia - Cup Grp. 2
14:00, Rodina 3:0 FC Yenisey Krasnoyarsk

Russia - Cup Grp. 3
18:00, Salyut Belgorod 0:3 Tekstilshchik

Russia - Cup Grp. 5
14:00, Zenit Irkutsk 3:4 Nizhny Novgorod

Russia - Cup Grp. 7
20:00, Dinamo Stavropol 1:4 Krylya Sovetov Samara

Russia - Cup Grp. 8
18:00, Zvezda Perm 0:3 FC Orenburg

Russia - Cup Grp. 9
20:00, Chernomorets Novorossiysk 1:3 SKA-Khabarovsk

Russia - Cup Grp.10
17:00, Mashuk-KMV 1:0 Dinamo Briansk

Slovakia - Super Liga
20:00, Slovan Bratislava 2:0 FK Senica

Slovenia - Prva Liga
22:00, Olimpija Ljubljana 1:0 Gorica

Sweden - Cup
17:30, Bodens BK 0:3 Vaesteraas SK
18:00, BK Forward 0:3 Akropolis IF
18:00, IK Gauthiod 1:0 Ljungskile
18:30, Angered BK 1:3 Haecken
18:30, BK Astrio 0:9 Falkenbergs FF
20:30, Taeby FK 0:2 AFC Eskilstuna
20:30, Stenungsunds IF 0:3 Elfsborg
20:30, Halmia 0:3 Helsingborg
20:30, Torns IF 2:3 Trelleborgs FF
20:30, Oskarshamns AIK 5:3 Varbergs BoIS FC
20:30, Husqvarna FF 1:3 IFK Gothenburg
20:30, Landskrona BoIS 1:0 Oesters IF
20:30, Sandvikens IF 2:0 Joenkoepings Soedra
20:30, FC Stockholm Internazionale 1:3 Degerfors
20:30, Assyriska BK 0:5 Mjaellby

Brazil - Serie B
02:15, Avai FC 1:0 Figueirense
02:15, Juventude 1:0 Operario Ferroviario
02:15, Vitoria 0:1 CS Alagoano
03:30, Oeste FC 0:1 Botafogo SP
04:30, Guarani 1:1 Sampaio Correa
04:30, Parana Clube 1:1 Chapecoense AF
05:30, Cuiaba 1:0 Nautico
23:30, Confianca 1:1 Brasil de Pelotas

Czech Republic - Cup
17:00, Sparta Prague 2:0 Blansko
17:30, FK Chlumec nad Cidlinou 1:3 Teplice
17:30, Karvina 1:3 FC Vlasim
17:30, FK MAS Taborsko 0:3 Bohemians 1905

England - EFL Trophy Southern Grp. G
22:00, Charlton Athletic 5:2 Brighton & Hove Albion Academy

Estonia - Meistriliiga
20:00, Nomme JK Kalju 0:0 Tulevik Viljandi

France - Ligue 2
21:00, AC Ajaccio 1:0 Dunkerque

Japan - J. League
14:00, Yokohama F.Marinos 1:1 Sagan Tosu
14:00, Vissel Kobe 1:0 Nagoya Grampus Eight
14:30, Urawa Red Diamonds 0:1 FC Tokyo

Kosovo - Superliga
17:00, Llapi 1:3 Ballkani
17:00, Trepca 89 1:0 FC Prishtina
17:00, Drita 3:1 Besa Peje

Wales - Premier League
22:45, Connah's Quay 2:0 Aberystwyth
22:45, Caernarfon 2:1 Flint Town United
22:45, Barry Town 2:1 Haverfordwest
22:45, Bala Town 2:2 TNS
22:45, Cardiff Met University 0:1 Penybont

Austria - 2. Liga
20:30, Dornbirn 1:2 Rapid Wien (A)
20:30, Floridsdorfer AC 4:0 Kapfenberger SV
22:25, Vorwaerts Steyr 2:2 SK Austria Klagenfurt

Austria - Regionalliga West - Salzburg
21:00, SV Austria Salzburg 1:0 USK Anif

Austria - Regionalliga West - Tyrol
21:00, WSG Swarovski Tirol II 3:1 FC Wacker Innsbruck II
21:30, SC Imst 3:2 Reichenau

Austria - Regionalliga West - Vorarlberg
20:30, SW Bregenz 2:1 Dornbirner SV

Austria - Cup
21:00, Schwaz 1:3 Hohenems

Brazil - Serie D Grp. A1
22:00, Bragantino PA 3:1 Fast Clube
23:00, Independente PA 1:2 Ji-Parana FC

Brazil - Serie D Grp. A2
22:45, Altos 3:1 Moto Club MA
23:00, River AC 1:0 SE Juventude
23:00, Sinop 1:2 Santos AP

Brazil - Serie D Grp. A3
22:30, Guarany de Sobral 1:0 Campinense

Brazil - Serie D Grp. A4
23:00, Freipaulistano 3:0 Jacyoba AC

Brazil - Serie D Grp. A5
23:00, Aparecidense 1:1 Goiania
23:00, Operario VG 1:0 Real Noroeste
00:00, Uniao Rondonopolis 4:1 Vitoria ES

Brazil - Serie D Grp. A7
22:00, Portuguesa RJ 0:2 Bangu
23:00, Nacional PR 1:2 AD Cabofriense

Brazil - Paulista A2 Playoff
22:00, Sao Bernardo 2:0 Sao Bento
23:30, Sao Caetano 2:1 XV de Piracicaba

Chile - Primera B
18:00, Deportes Copiapo 1:1 Rangers
18:00, San Luis 2:0 Puerto Montt
19:00, San Marcos 1:1 Deportes Valdivia
20:30, Cobreloa 1:0 Deportes Temuco

China - China League Grp. A
11:00, Nei Mongol Zhongyou FC 2:2 Beijing BG
15:35, Beijing Renhe 3:2 Chengdu Better City FC

China - China League Grp. B
11:30, Shenyang Urban FC 2:2 Meizhou Hakka
15:35, Zhejiang Greentown 2:1 Guizhou Hengfeng

China - China League Grp. C
11:00, Xinjiang Tianshan 1:2 Nantong Zhiyun FC
11:00, Heilongjiang Lava Spring FC 1:1 Changchun Yatai

Colombia - Primera A Apertura
04:40, Rionegro Aguilas 1:1 Deportivo Pasto

Costa Rica - Primera Division Apertura
00:00, ADR Jicaral 0:1 Deportivo Saprissa

Croatia - 2. Division
17:30, NK Croatia Zmijavci 1:3 Solin
17:30, Rudes 2:4 NK Sesvete
17:30, Dubrava Zagreb 2:2 Bijelo Brdo
17:30, HNK Orijent 1919 2:1 Dinamo Zagreb B
17:30, NK Hrvatski Dragovoljac 1:1 Opatija
17:30, Osijek B 1:0 NK Kustosija
17:30, Junak 2:2 Inter Zapresic
17:30, NK Dugopolje 4:1 Medimurje

Cyprus - 2. Division
17:00, PO Xylotympou 2006 0:0 Ypsonas
17:00, Alki Oroklinis 0:3 Ayia Napa
17:00, Omonia Psevda 1:2 Aris Limassol
17:00, AEZ Zakakiou 2:0 Digenis Morphou
17:00, Achyronas Liopetriou 1:1 Onisilos Sotira
17:00, Omonia Aradippou 0:0 PAEEK
17:00, E.N.TH.O.I. Lakatamias 0:0 Akritas Chlorakas
19:00, Othellos Athienou 2:1 Anagennisi Deryneia

Cyprus - Cup
17:00, Omonia Psevda -:- AEL Limassol
17:00, Pafos FC -:- Ayia Napa
17:00, Aris Limassol -:- Doxa Katokopia
17:00, PAEEK -:- Akritas Chlorakas
17:00, Ermis Aradippou -:- AEK Larnaca
17:00, Kouris Erimis -:- Viborg

Denmark - 1. Division
20:00, Vendsyssel FF 1:0 Kolding IF
21:00, Silkeborg 4:0 FC Helsingoer
21:00, HB Koege 2:2 Vejle U17

Denmark - Ligaen U17
20:30, FC Midtjylland U17 3:0 SoenderjyskE U19

Denmark - Ligaen U19
19:00, Vejle U19 1:2 Al Ahly

Egypt - Cup
22:00, Al Tersana 1:3 Kingstonian

England - Isthmian Premier Division
22:45, Wingate & Finchley 2:0 Farnborough

England - Southern Premier Division South
22:45, Yate Town 0:3 Tiverton
22:45, Weston Super Mare 1:0 FCI Levadia U21

Estonia - Esiliiga
20:00, Parnu JK Vaprus 2:4 Vikingur

Faroe Islands - Premier League
21:00, AB Argir 1:2 SJK Akatemia

Finland - Ykkonen
19:30, KPV 0:1 EIF
19:30, MuSa 1:1 AC Oulu
19:30, AC Kajaani 1:3 MP
19:30, IF Gnistan 1:0 MYPA
19:30, FC KTP 3:1 VPS
19:30, FF Jaro 3:2 Andrezieux

France - National 2 Grp. C
21:00, Monaco B 0:1 Jura Sud
22:00, St. Priest 1:2 SC Toulon
22:00, Marseille B 1:0 Bourges 18

France - National 2 Grp. D
22:00, Le Puy 1:1 FC Shukura Kobuleti

Georgia - Erovnuli Liga 2
15:00, FC Samgurali Tskhaltubo 0:1 Mainz 05 II

Germany - Regionalliga Southwest
17:00, Ulm 1:0 Sonnenhof Grossaspach
20:30, Freiburg II 5:3 SV Linx

Germany - Oberliga Baden-Wurttemberg
19:00, FV Loerrach-Brombach 3:2 Goeppinger SV
21:00, Stuttgarter Kickers 0:0 FC Bruchsal
21:00, Freiberg 2:3 Noettingen
21:00, TSV Ilshofen 0:3 Reutlingen
21:00, SV Sandhausen ll 2:0 1. CfR Pforzheim
21:00, FC Rielasingen-Arlen 2:1 FSV 08 Bissingen
21:00, Dorfmerkingen 0:1 FCA Walldorf II
21:00, SV Oberachern 2:2 Neckarsulmer Sport Union
21:00, Freiburger FC 1:0 SV Seligenporten

Germany - Oberliga Bayern North
20:30, SC Eltersdorf 0:1 OSC Bremerhaven

Germany - Oberliga Bremen
21:30, TuS Komet Arsten 1:5 SFL Bremerhaven
21:30, BTS Neustadt 3:4 Lupo-Martini Wolfsburg

Germany - Oberliga Niedersachsen Hannover/Braunschweig
22:00, Arminia Hannover 2:0 SC Paderborn 07 II

Germany - Oberliga Westfalen
21:15, FC Guetersloh 1:3 Bayern Munich

Germany - Super Cup
22:30, Borussia Dortmund 2:1 Southern District RSA

Hong Kong - Premier League
11:00, Happy Valley 1:1 Machida Zelvia

Japan - J. League 2
14:00, Giravanz Kitakyushu 1:0 FC Ryukyu
14:00, Albirex Niigata 1:0 Matsumoto Yamaga
14:00, Zweigen Kanazawa 1:3 Renofa Yamaguchi
14:00, Jubilo Iwata 0:0 JEF United Chiba
14:00, Kyoto Sanga FC 0:0 Fagiano Okayama FC
14:00, Ehime FC 1:0 V-Varen Nagasaki
14:00, Tokushima Vortis 1:0 Ventforet Kofu
14:00, Tokyo Verdy 0:1 Thespakusatsu Gunma
14:00, Montedio Yamagata 4:1 Avispa Fukuoka
14:00, Tochigi SC 0:2 Omiya Ardija
14:00, Mito Hollyhock 1:1 Fukuyama City FC

Japan - Cup
11:00, FC Baleine Shimonoseki 0:0 Al-Ahly

Jordan - Premier League
18:00, Aqaba 4:0 Al-Salt
20:30, Al-Faisaly 2:0 Tarxien Rainbows

Malta - Premier League
19:00, Hibernians 1:0 Lija
19:00, Birkirkara 0:3 Hamrun Spartans
23:15, Senglea Athletic 0:1 Valletta
23:15, Gzira United 3:1 Cancun FC

Mexico - Liga de Expansion MX Apertura
04:05, Venados FC 2:2 Cimarrones de Sonora
06:05, Mineros de Zacatecas 3:0 Petrovac

Montenegro - 1. CFL
17:30, Jezero 1:2 Sutjeska
18:00, Rudar Pljevlja 0:1 OFK Titograd
19:00, Zeta 0:1 FK Podgorica
20:00, Decic Tuzi 1:1 Buducnost Podgorica
21:00, FK Iskra 0:1 FK Arsenal Tivat

Montenegro - 2. Division
17:30, Grbalj Radanovici 0:1 RSB Berkane

Morocco - Botola Pro
22:00, Renaissance Club Zemamra 2:3 FUS Rabat
22:00, Rapide Club Oued Zem 1:4 Wydad Casablanca
22:00, Olympic Club de Safi 1:1 Ittihad Tanger
22:00, MAT Tetouan 0:2 MCO Oujda
22:00, Raja Casablanca 2:1 OCK Khouribga
22:00, Raja Beni Mellal 0:1 Rakhine United FC

Myanmar - National League
13:00, Southern Myanmar FC 3:1 ISPE FC
13:00, Yangon United 6:2 Levanger

Norway - 2. Divisjon Avd. 2
17:00, Sotra Sportsklubb 1:3 Carlos A. Mannucci

Peru - Liga 1 - Apertura
22:00, Sporting Cristal 3:0 Deportivo Municipal
00:30, Universitario de Deportes 5:1 Sandecja Nowy Sacz

Poland - 1. Division
18:00, Stomil Olsztyn 4:1 Chrobry Glogow
20:00, Gornik Leczna 1:0 Korona Kielce
20:10, Termalica Nieciecza 3:1 Odra Opole
20:30, Resovia 0:1 GKS Belchatow
21:00, LKS Lodz 3:2 Puszcza Niepolomice
21:00, GKS Jastrzebie 1:0 Radomiak Radom
21:00, Miedz Legnica 2:1 Slask Wroclaw ll

Poland - 2. Division
14:00, Motor Lublin 1:2 Garbarnia
17:00, Bytovia Bytow 2:1 SKRA Czestochowa
17:30, Chojniczanka Chojnice 0:0 Blekitni Stargard
18:00, Stal Rzeszow 5:0 KKS 1925 Kalisz
20:00, Wigry Suwalki 3:1 Olimpia Grudziadz
20:00, GKS Katowice 3:4 Pogon Siedlce
20:00, Lech Poznan ll 2:0 Black Stars

Switzerland - Promotion League
21:30, Bellinzona 0:1 Stade Nyonnais
21:30, Yverdon 1:2 Zug

Switzerland - 1. Liga Grp. 2
22:00, FC Schoetz 2:4 FC Gossau

Switzerland - 1. Liga Grp. 3
22:00, FC Balzers 0:3 CSKA Pamir

Tajikistan - Vysshaya Liga
14:30, Dushanbe 83 1:1 Kuktosh
14:30, FC Istiklol 1:1 Regar-TadAZ
14:30, FK Khujand 2:0 Khatlon
14:30, Lokomotiv Pamir 0:0 New York Red Bulls II

USA - USL Championship
01:00, North Carolina FC 3:3 Oakland Roots

USA - NISA Fall Season Playoff
01:10, Chattanooga FC 2:1 Metallurg Bekobod

Uzbekistan - Superliga
16:00, Andijon 1:1 FB

Denmark - 1. Division Grp. 1
21:30, Oesterbro IF 1:1 B 93

Denmark - Kvinde-LP
20:30, Broendby IF 10:1 KoldingQ
21:00, Fortuna Hjoerring 2:1 Hoejer/Toender
21:00, Aalborg Freja 3:1 Sundby
21:00, Odense Q 3:1 Fredensborg BI
21:00, FC Nordsjaelland 4:0 Birmingham City

England - Women's FA Cup
22:15, Everton 3:3 Floeya

Norway - Cup
15:00, Medkila 1:1 Aasane
17:30, Hoenefoss 2:2 Oevrevoll Hosle
20:00, Amazon Grimstad 3:1 Grei Kvinner Elite
22:00, KIL/Hemne 2:

Canlı Futbol Nəticələri
Bugün | Dünən | Sabah | Minor