LiveFootball.az
GECE.AZ - CHAT,TANIŞLIQ,SÖHBET
GO TRAVEL - UCUZ QIYMETE YAY TURLARI

Bugün | Canlı | Minor | Dünen | Sabah
Sabah baş tutacaq oyunlar

International - Copa Libertadores Final Stage
03:30 Flamengo -:- Gremio

International - Europa League Grp. A
19:55 Qarabag FK -:- APOEL Nicosia
22:00 Sevilla -:- F91 Dudelange

International - Europa League Grp. B
22:00 Dynamo Kyiv -:- FC Koebenhavn
22:00 Malmoe FF -:- Lugano

International - Europa League Grp. C
22:00 Getafe -:- Basel
22:00 Trabzonspor -:- FC Krasnodar

International - Europa League Grp. D
22:00 PSV Eindhoven -:- LASK
22:00 Sporting CP -:- Rosenborg

International - Europa League Grp. E
22:00 Rennes -:- CFR Cluj
22:00 Celtic -:- Lazio

International - Europa League Grp. F
22:00 Eintracht Frankfurt -:- Standard Liege
22:00 Arsenal -:- Vitoria de Guimaraes

International - Europa League Grp. G
19:55 Young Boys -:- Feyenoord
19:55 FC Porto -:- Rangers

International - Europa League Grp. H
19:55 Ludogorets Razgrad -:- Espanyol
19:55 CSKA Moscow -:- Ferencvaros

International - Europa League Grp. I
19:55 Saint-Etienne -:- FC Olexandriya
19:55 Gent -:- Wolfsburg

International - Europa League Grp. J
19:55 Roma -:- Borussia Moenchengladbach
19:55 Istanbul Basaksehir -:- Wolfsberger AC

International - Europa League Grp. K
19:55 Besiktas -:- Braga
19:55 Slovan Bratislava -:- Wolverhampton Wanderers

International - Europa League Grp. L
19:55 Partizan Beograd -:- Manchester United
19:55 AZ Alkmaar -:- FC Astana

USA - Major League Soccer Playoff
02:00 New York City FC -:- Toronto FC
05:00 Seattle Sounders FC -:- Real Salt Lake

Brazil - Serie B
01:15 Sport Recife -:- Parana Clube

Egypt - Premier League

Pst

Finland - Veikkausliiga Qualification
18:30 TPS -:- KPV

Italy - Serie C Grp. B
21:45 Carpi -:- Modena
21:45 Alma Juventus Fano -:- Vis Pesaro
21:45 Fermana -:- Triestina

Argentina - Federal A Zona A
22:00 Defensores de Pronunciamiento -:- San Martin de Formosa
22:00 CA Chaco For Ever -:- Central Norte
22:00 Crucero del Norte -:- Defensores de Belgrano de Villa Ramallo

Argentina - Federal A Zona B
22:00 Sansinena BB -:- Club Sportivo Penarol
22:00 Sol de Mayo -:- Ferro Carril Oeste General Pico
22:00 Circulo Deportivo -:- Villa Mitre
22:00 Huracan Las Heras -:- Sportivo Estudiantes
22:00 Olimpo -:- Deportivo Madryn

Bolivia - Primera Division - Clausura
01:15 Aurora -:- Nacional Potosi
01:15 Blooming -:- Royal Pari
03:30 Real Potosi -:- Bolivar
22:00 Always Ready -:- Jorge Wilstermann

Colombia - Primera A Clausura
02:15 Atletico Nacional -:- Envigado
04:15 Millonarios -:- Santa Fe
23:30 Atletico Huila -:- Independiente Medellin
23:30 La Equidad -:- CD Jaguares
23:30 Union Magdalena -:- Bucaramanga
23:30 Deportivo Pasto -:- Rionegro Aguilas

Denmark - 1. Division
18:15 Naestved -:- Viborg
20:30 Fredericia -:- HB Koege

El Salvador - Primera Division - Apertura
04:00 CD Sonsonate -:- El Vencedor
04:30 Isidro Metapan -:- CD FAS

Guatemala - Liga Nacional Apertura
03:00 Coban Imperial -:- Siquinala
05:00 Comunicaciones FC -:- Santa Lucia Cotzumalguapa

India - Indian Super League
17:00 Kerala Blasters FC -:- Mumbai City FC

Indonesia - Liga 1
11:30 Semen Padang -:- Persipura Jayapura
11:30 PSM Makassar -:- Madura United
11:30 TIRA-Persikabo -:- Arema
14:30 PSS Sleman -:- Persija Jakarta

Iran - Azadegan League
14:15 Rayka Babol -:- Elmo Adab
14:15 Qashqai -:- Niroye Zamini
14:30 Damash -:- Baadraan Tehran
14:30 Sorkhpooshan Pakdasht -:- Navad Urmia
14:30 Aluminium Arak -:- Mes Rafsanjan

Israel - Leumit League
19:00 Hapoel Umm al-Fahm -:- Hapoel Katamon Jerusalem

Mexico - Copa MX Grp. 1
05:00 Cimarrones de Sonora -:- Puebla

Mexico - Copa MX Grp. 2
03:00 Leones Negros -:- Monterrey

Mexico - Copa MX Grp. 9
05:00 CA Zacatepec -:- Pachuca

Morocco - Botola Pro
17:00 Raja Casablanca -:- Raja Beni Mellal

Poland - 1. Division
18:30 Odra Opole -:- Stal Mielec

Qatar - Qatar Stars League
17:20 Al-Wakra -:- Al-Khor
19:30 Umm Salal -:- Qatar SC

Saudi Arabia - Premier League
17:45 Al-Ettifaq -:- Al Adalh
19:55 Al Shabab -:- Al-Wehda

Slovenia - Cup
18:00 Domzale -:- Mura

Tunisia - Ligue I
16:30 Esperance -:- Ben Guerdane
16:30 Etoile Metlaoui -:- Club Africain
16:30 US Tataouine -:- Etoile du Sahel

UAE - Arabian Gulf League
17:15 Ajman -:- Al-Wahda
20:00 Hatta -:- Sharjah Cultural Club

Uruguay - Primera Division Clausura
22:00 River Plate -:- Nacional
22:00 Cerro -:- Fenix
22:00 Plaza Colonia -:- Club Atletico Progreso

USA - USL Championship Playoff
02:00 North Carolina FC -:- Birmingham Legion
02:00 Ottawa Fury -:- Charleston Battery
03:30 Austin Bold -:- LA Galaxy II
05:30 Sacramento Republic FC -:- New Mexico United

Bugün | Canlı | Minor | Dünen | Sabah