canli futbol neticeleri

Bugün | Canlı | Minor | Dünən | Sabah

Sabah baş tutacaq futbol oyunları


Germany - 1. Bundesliga
21:30 Schalke 04 -:- Mainz 05

Netherlands - Eredivisie
21:00 FC Emmen -:- Sparta Rotterdam

Portugal - Primeira Liga
20:30 Pacos de Ferreira -:- Nacional
22:45 Sporting CP -:- Santa Clara

Spain - LaLiga
22:00 Valencia -:- Villarreal

Australia - A-League

Pst
10:35 Adelaide United -:- Newcastle Jets

Belgium - First Division A
21:45 Sporting Charleroi -:- St.Truiden

International - CAF Champions League Grp. B
21:00 CR Belouizdad -:- Al Hilal Omdurman

Croatia - 1. Division
19:00 NK Istra 1961 -:- Sibenik

Czech Republic - 1. Liga

Pst

England - Championship
21:45 Huddersfield Town -:- Cardiff City

France - Coupe de France
22:00 Beauvais -:- Boulogne
22:00 Aubagne -:- Toulouse

Germany - 2. Bundesliga
19:30 Paderborn -:- Darmstadt
19:30 Wuerzburger Kickers -:- FC Heidenheim

Hungary - NB I
21:00 Diosgyori VTK -:- MTK Budapest

Mexico - Liga MX Guard1anes Clausura
03:00 Necaxa -:- Pachuca
05:00 Pumas -:- Santos

Netherlands - Eerste Divisie
19:45 Jong FC Utrecht -:- MVV Maastricht
19:45 Helmond Sport -:- NEC Nijmegen
22:00 Cambuur -:- Telstar
22:00 TOP Oss -:- Go Ahead Eagles

Northern Ireland - Premiership
21:30 Carrick Rangers -:- Glentoran

Poland - Ekstraklasa
21:30 Wisla Krakow -:- Gornik Zabrze

Romania - Liga I
17:30 Sepsi OSK -:- Chindia Targoviste
20:30 FC Viitorul Constanta -:- FC Academica Clinceni

Belgium - First Division B
21:00 Lierse Kempenzonen -:- Union St.Gilloise

International - Club Friendlies

Cnc

Cnc

Egypt - Premier League
15:00 Wadi Degla FC -:- Ismaily SC
17:00 Al-Ittihad Al-Sakandary -:- El Entag El Harby

Estonia - Meistriliiga

Pst

Scotland - Championship

Pst

Spain - LaLiga2
22:00 Espanyol -:- Real Oviedo

Turkey - 1. Lig
18:00 Istanbulspor -:- Keciorengucu

Algeria - Ligue 1

Pst

Pst
16:00 WA Tlemcen -:- NC Magra
16:00 CS Constantine -:- NA Hussein Dey
16:00 US Biskra -:- ES Setif
16:00 RC Relizane -:- USM Bel Abbes
17:00 JS Kabylie -:- Olympique de Medea

Argentina - Super Cup
03:10 Racing Club -:- River Plate

Argentina - Copa de la Liga Profesional
00:15 Newell's Old Boys -:- Independiente

Armenia - Premier League
12:00 Pyunik -:- Alashkert FC

Austria - 2. Liga
18:00 Amstetten -:- SV Lafnitz
19:30 FC Juniors OOe -:- Rapid Wien (A)
19:30 Austria Lustenau -:- BW Linz
19:30 Floridsdorfer AC -:- FC Wacker Innsbruck
19:30 Kapfenberger SV -:- Vorwaerts Steyr

Bosnia and Herzegovina - Premier League
19:00 FK Velez Mostar -:- Borac Banja Luka

Brazil - Carioca Taca Guanabara
02:00 Resende -:- Fluminense

Brazil - Mineiro
02:00 Tombense FC -:- Atletico MG

Colombia - Primera A Apertura
01:00 Chico FC -:- Millonarios
03:05 Santa Fe -:- Tolima

Cyprus - 1. Division Relegation Playoff
18:00 Karmiotissa Pano Polemidion -:- Enosis Paralimni

Czech Republic - FNL
15:00 Vysocina Jihlava -:- FK Slavoj Vysehrad

Denmark - 1. Division
20:00 Fredericia -:- Hobro
20:00 Skive -:- Viborg

England - Premier League 2 Division 1
14:00 Tottenham Hotspur U23 -:- Everton U23
16:00 Southampton U23 -:- Arsenal U23

Estonia - Super Cup
19:00 Flora Tallinn -:- Paide Linnameeskond

France - National
19:00 Le Mans -:- Villefranche Beaujolais
19:00 SC Bastia -:- Concarneau
19:00 Cholet -:- Avranches
19:00 SC Lyon -:- Stade Briochin
19:00 Quevilly -:- Creteil
19:00 Bourg en Bresse Peronnas -:- FC Bastia-Borgo

Pst

Georgia - Erovnuli Liga
13:00 Samtredia -:- Dila Gori
18:00 Torpedo Kutaisi -:- Dinamo Tbilisi
18:00 Dinamo Batumi -:- FC Shukura Kobuleti

Germany - 3. Liga
20:00 FSV Zwickau -:- SC Verl

Ghana - Premier League
17:00 Inter Allies FC -:- Ashanti Gold
20:00 Elmina Sharks -:- Asante Kotoko SC

Honduras - Liga Nacional - Clausura
03:00 Real Espana -:- CD Vida

India - I-League Championship Group
10:30 Real Kashmir -:- Churchill Brothers
12:35 Mohammedan SC -:- TRAU
15:30 Punjab FC -:- Gokulam FC

India - Indian Super League Final Stage
16:00 FC Goa -:- Mumbai City FC

Israel - Leumit League
15:00 Hapoel Petah Tikva -:- Hapoel Kfar Shalem
15:00 Hapoel Nof HaGalil -:- SC Kfar Kasem
15:00 Hapoel Umm al-Fahm -:- Sektzia Nes Tziona
15:00 Beitar Tel Aviv Bat Yam -:- Hapoel Ramat Gan
15:00 Hapoel Afula -:- Maccabi Ahi Nazareth

Kazakhstan - Super Cup
11:00 Kairat Almaty -:- Shakhter Karagandy

Lithuania - A Lyga
18:00 FK Kauno Zalgiris -:- Banga Gargzdai

Malaysia - Super Liga
11:00 Johor Darul Ta'zim FC -:- Kedah

Mexico - Liga de Expansion MX Clausura
01:00 Tapatio -:- Leones Negros

Paraguay - Division Profesional - Apertura
23:15 Club River Plate -:- Guairena

Poland - 1. Division
15:00 Odra Opole -:- Stomil Olsztyn
18:00 Miedz Legnica -:- GKS Belchatow
18:40 Termalica Nieciecza -:- Sandecja Nowy Sacz

Russia - PFL Grp. 1
13:00 Anzhi Makhachkala -:- Forte Taganrog
16:00 PFC Kuban -:- Inter Cherkessk

Saudi Arabia - Premier League
15:10 Abha -:- Al Fateh FC
15:15 Al Ain -:- Al-Faisaly
17:20 Al-Ettifaq -:- Al Nassr FC
17:35 Al Shabab -:- Al Qadasiya
19:35 Al Hilal -:- Al-Raed
19:35 Al Ittihad -:- Al-Wehda

South Africa - Premier Soccer League
17:00 SuperSport United -:- TS Galaxy

Switzerland - Challenge League
20:00 Schaffhausen -:- FC Stade Lausanne-Ouchy
20:00 Chiasso -:- Aarau
21:00 Grasshopper -:- Winterthur
21:00 Wil -:- Xamax

Denmark - Kvindeligaen
20:30 FC THY-Thisted Q -:- AaB

Germany - Bundesliga
20:15 Bayer Leverkusen -:- Turbine Potsdam

Canlı Futbol Nəticələri
Bugün | Dünən | Sabah | Minor