canli futbol neticeleri

Bugün | Canlı | Minor | Dünən | Sabah

Sabah baş tutacaq futbol oyunları


International - Copa Libertadores Grp. E
04:30 Gremio -:- America de Cali
04:30 Universidad Catolica -:- Internacional

International - Copa Libertadores Grp. H
04:30 Boca Juniors -:- Caracas
04:30 Libertad -:- Independiente Medellin

England - Premier League
23:00 Aston Villa -:- Leeds United

France - Ligue 1
23:00 Rennes -:- Angers

Germany - 1. Bundesliga
22:30 VfB Stuttgart -:- FC Koeln

Italy - Serie A
22:45 Sassuolo -:- Torino

Portugal - Primeira Liga
23:30 Tondela -:- Portimonense

Spain - LaLiga
23:00 Elche -:- Valencia

Belgium - First Division A
22:45 Kortrijk -:- Anderlecht

International - CAF Champions League Final Stage
23:00 Al Ahly -:- Wydad Casablanca

Croatia - 1. Division
20:00 NK Varazdin -:- Slaven

Denmark - Superligaen
21:00 Lyngby -:- OB

England - Championship
22:45 Nottingham Forest -:- Derby County

Germany - 2. Bundesliga
20:30 Nuernberg -:- Karlsruher SC
20:30 Jahn Regensburg -:- Eintracht Braunschweig

Ireland - Premier Division
22:45 Derry City -:- Shelbourne

Italy - Serie B
23:00 Empoli -:- Pisa

Netherlands - Eerste Divisie
20:45 NEC Nijmegen -:- Go Ahead Eagles
20:45 Telstar -:- Helmond Sport
20:45 Jong FC Utrecht -:- TOP Oss
20:45 FC Volendam -:- FC Dordrecht
20:45 MVV Maastricht -:- Jong Ajax
23:00 De Graafschap -:- Jong PSV
23:00 FC Eindhoven -:- Jong AZ Alkmaar
23:00 FC Den Bosch -:- Excelsior
23:00 Cambuur -:- Roda JC Kerkrade
23:00 Almere City FC -:- NAC Breda

Northern Ireland - Premiership
22:45 Crusaders -:- Cliftonville

Poland - Ekstraklasa
20:00 Piast Gliwice -:- Wisla Plock
22:30 Zaglebie Lubin -:- Lechia Gdansk

Romania - Liga I
19:00 Gaz Metan Medias -:- Botosani
22:00 Universitatea Craiova -:- FC Academica Clinceni

Turkey - Super Lig
21:00 Kasimpasa -:- Goztepe

USA - Major League Soccer
06:30 Seattle Sounders FC -:- Portland Timbers

Belgium - First Division B
22:00 Deinze -:- Westerlo

Brazil - Serie B
04:30 Vitoria -:- Guarani

International - CONCACAF League
02:00 LD Alajuelense -:- Cibao
04:15 Municipal Limeno -:- Forge FC
06:30 CD Motagua -:- Comunicaciones FC

Gibraltar - National League
22:30 Lynx -:- Manchester 62 FC

Portugal - Segunda Liga
21:30 Penafiel -:- Arouca

Scotland - Championship
22:45 Arbroath -:- Hearts

Armenia - 1. Division
15:30 Sevan -:- West Armenia

Australia - Southern
13:45 Adelaide Olympic -:- Para Hills Knights
13:45 Adelaide Raiders -:- Adelaide Blue Eagles

Austria - 2. Liga
20:30 SV Lafnitz -:- SK Austria Klagenfurt
20:30 Vorwaerts Steyr -:- Rapid Wien (A)
20:30 FC Wacker Innsbruck -:- BW Linz
20:30 Austria Wien (A) -:- Austria Lustenau
20:30 FC Juniors OOe -:- Kapfenberger SV
20:30 Dornbirn -:- SV Horn
20:30 Grazer AK -:- Amstetten
22:25 Floridsdorfer AC -:- FC Liefering

Austria - Regionalliga East
21:00 ASK-BSC Bruck/Leitha -:- SC Team Wiener Linien
21:30 Wiener Neustadt -:- FC Marchfeld Donauauen
21:30 FCM Traiskirchen -:- SV Leobendorf
21:30 Wiener SK -:- SC Neusiedl am See 1919

Austria - Regionalliga Middle
17:00 Wolfsberger AC (A) -:- SC Gleisdorf
21:00 Voecklamarkt -:- SV St. Anna
21:00 Union Gurten -:- Sturm Graz (A)
21:00 Kalsdorf -:- FC Wels
21:00 Bad Gleichenberg -:- Spittal
21:00 WSC Hertha -:- ATSV Stadl Paura
21:00 SC Weiz -:- Allerheiligen

Austria - Regionalliga West - Salzburg
21:00 SV Groedig -:- USK Anif
21:00 SV Austria Salzburg -:- SV Kuchl
21:00 SV Wals Grunau -:- St. Johann
21:00 Pinzgau Saalfelden -:- SAK 1914

Austria - Regionalliga West - Tyrol
21:00 Kufstein -:- WSG Swarovski Tirol II
21:00 Hall -:- Schwaz
21:00 FC Kitzbuehel -:- Woergl
21:00 Telfs -:- FC Wacker Innsbruck II

Belarus - Premier League Reserve
14:30 BATE Borisov Reserves -:- FK Vitebsk Reserves
15:00 Dinamo Minsk Reserves -:- Belshina Bobruisk Reserves
16:30 FK Gorodeya Reserves -:- Smolevichy Reserves

Brazil - Serie D Grp. A4
03:30 Vitoria da Conquista -:- Jacyoba AC

Brazil - Serie D Grp. A6
02:00 Villa Nova AC -:- Brasiliense

Bulgaria - Second Professional League
21:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa -:- Hebar

China - Super League Championship Playoff
15:35 Shanghai SIPG FC -:- Shanghai Shenhua

China - Super League Placement Matches
11:30 Wuhan Zall -:- Henan Jianye

Colombia - Cup
03:00 Bucaramanga -:- Alianza Petrolera
03:00 Rionegro Aguilas -:- Leones
05:00 Patriotas -:- Santa Fe

Croatia - 2. Division
17:00 NK Sesvete -:- HNK Orijent 1919

Cyprus - 1. Division
19:00 Pafos FC -:- Karmiotissa Pano Polemidion

Cyprus - 2. Division
19:00 Digenis Morphou -:- Ayia Napa

Denmark - 2. Division Grp. 2
21:00 FC Roskilde -:- Skovshoved
21:00 HIK -:- Broenshoej

Denmark - Danmarksserien Grp. 4
21:00 Silkeborg KFUM -:- Tjoerring IF

Ecuador - Serie A - Second Stage
00:30 Mushuc Runa -:- Aucas

Ecuador - Serie B
04:00 Independiente Juniors -:- Santo Domingo

England - Premier League 2 Division 1
16:00 Derby County U23 -:- Southampton U23
17:00 West Ham United U23 -:- Blackburn Rovers U23
22:00 Manchester United U23 -:- Everton U23
22:00 Brighton & Hove Albion U23 -:- Leicester City U23

England - Premier League 2 Division 2
17:00 West Bromwich Albion U23 -:- Newcastle United U23
17:00 Middlesbrough U23 -:- Burnley U23

England - Premier League U18
15:15 Chelsea U18 -:- Norwich City U18

France - National
20:00 Quevilly -:- Stade Briochin
22:00 Villefranche Beaujolais -:- Sete
22:00 SC Bastia -:- Orleans
22:00 Bourg en Bresse Peronnas -:- Concarneau
22:00 Boulogne -:- Creteil
22:00 Annecy FC -:- SC Lyon

France - National 2 Grp. D
22:00 Bergerac Perigord -:- Canet Roussillon

Georgia - Erovnuli Liga
20:00 Dinamo Tbilisi -:- Saburtalo

Germany - 3. Liga
21:00 FSV Zwickau -:- Tuerkguecue Muenchen

Germany - Regionalliga North Group North
21:30 SV Drochtersen/Assel -:- FC Hansa Lueneburg

Germany - Regionalliga Northeast
21:00 VSG Altglienicke -:- Hertha Berlin II
21:00 Tennis Borussia -:- BFC Dynamo
21:00 FC Viktoria 1889 Berlin -:- Babelsberg

Germany - Oberliga Baden-Wurttemberg
21:00 FSV 08 Bissingen -:- 1. CfR Pforzheim

Germany - Oberliga Bayern South
21:30 TSV 1880 Wasserburg -:- Tuerkspor Augsburg

Germany - Oberliga Hamburg
22:00 Hamburger SV III -:- HSV Barmbek-Uhlenhorst

Germany - Oberliga Niedersachsen Weser-Ems/Luneburg
22:00 FC Hagen/Uthlede -:- TB Uphusen

Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Grp. Nord
21:30 FV Engers -:- FSV Salmrohr

Germany - Oberliga Westfalen
21:45 RSV Meinerzhagen -:- TuS Ennepetal

Lebanon - Premier League
16:30 Shabab El-Bourj -:- Shabab Al-Ghazieh

Lithuania - 1. Division Promotion Group
20:00 FA Siauliai -:- Vilnius Vytis

Mexico - Liga de Expansion MX Apertura
04:00 Alebrijes Oaxaca -:- Celaya
06:05 Venados FC -:- Correcaminos de la UAT

Mexico - Liga Premier - Serie A Grp. 2
01:00 Aguacateros CDU -:- Club Canoneros Marina

Oman - Professional League
16:00 Sohar -:- Saham
16:00 Al Rustaq -:- Al-Nasr Salalah
16:00 Oman FC -:- Al-Seeb
16:00 Bahla -:- Mirbat
16:00 Al-Suwaiq -:- Al-Oruba
16:00 Al-Nahda -:- Fanja
16:00 Dhofar -:- Muscat

Peru - Liga 1 - Clausura - Group B
20:00 Cusco FC -:- FBC Melgar
00:30 Deportivo Municipal -:- Sport Huancayo

Poland - 1. Division
19:40 GKS Tychy 71 -:- GKS Jastrzebie

Portugal - Campeonato de Portugal Grp. D
23:15 RD Agueda -:- Espinho

Portugal - Campeonato de Portugal Grp. H
20:00 Louletano -:- Pinhalnovense

Russia - PFL Grp. 3
14:00 Strogino -:- Sokol Saratov

Saudi Arabia - Premier League
18:40 Al Qadasiya -:- Damac FC
19:05 Al-Raed -:- Al Shabab
20:55 Al-Faisaly -:- Al Batin

South Korea - K-League 1
14:00 Suwon Bluewings -:- Seongnam FC

Switzerland - Challenge League
22:00 Kriens -:- Thun

UAE - Arabian Gulf League
18:15 Al-Jazira -:- Al-Dhafra
18:15 Khorfakkan -:- Al-Nasr SC
21:00 Ajman -:- Al Ittihad Kalba
21:00 Shabab Al-Ahli Dubai FC -:- Al-Ain

Uruguay - Primera Division Intermedio
21:15 Liverpool FC -:- Cerro
23:30 River Plate -:- Danubio
01:45 Cerro Largo -:- Montevideo City Torque

Uruguay - Segunda Division
02:00 Atenas -:- Albion

Uzbekistan - Superliga
15:00 Metallurg Bekobod -:- Buxoro
17:00 Qizilqum Zarafshon -:- Lokomotiv Tashkent

International - EURO Qualification Grp. A
18:30 Russia -:- Slovenia
20:00 Turkey -:- Kosovo
21:30 Netherlands -:- Estonia

International - EURO Qualification Grp. D
19:00 Poland -:- Azerbaijan
23:00 Spain -:- Czech Republic

International - EURO Qualification Grp. E
20:00 Cyprus -:- Portugal
22:30 Scotland -:- Albania

International - EURO Qualification Grp. F
22:00 Hungary -:- Slovakia

International - EURO Qualification Grp. G
23:00 France -:- North Macedonia

International - EURO Qualification Grp. H
20:00 Lithuania -:- Romania

International - EURO Qualification Grp. I
20:00 Ukraine -:- Ireland

Canlı Futbol Nəticələri
Bugün | Dünən | Sabah | Minor