canli futbol neticeleri

Bugün | Canlı | Minor | Dünən | Sabah

U14-U21 futbol oyunlarının hesabları

Yenilə

Australia - Southern
14:45, (Oyun Bitib) Adelaide Blue Eagles 1:1 Cumberland United

Australia - Brisbane Capital League Division One
14:30, (Oyun Bitib) University of Queensland 2:0 Western Spirit

Belarus - Premier League Reserve
15:00, (Oyun Bitib) Dinamo Minsk Reserves 4:1 Smolevichy Reserves

Brazil - Serie C Grp. B
03:00, (Oyun Bitib) Tombense FC 1:0 Criciuma

Brazil - Serie D Grp. A1
04:00, (Oyun Bitib) Galvez EC 2:1 Vilhenense

Brazil - Serie D Grp. A2
04:00, (Oyun Bitib) Bare 1:0 Sao Raimundo RR

Brazil - Serie D Grp. A3
03:00, (Oyun Bitib) Afogados da Ingazeira 3:2 Globo FC
03:00, (Oyun Bitib) America RN 0:1 Salgueiro
22:30, Floresta -:- Atletico Cajazeirense

Brazil - Serie D Grp. A4
02:00, (Oyun Bitib) AO Itabaiana 2:0 Coruripe
22:30, ACD Potiguar -:- Central SC

Brazil - Serie D Grp. A5
02:00, (Oyun Bitib) Goianesia 2:3 Aguia Negra

Brazil - Serie D Grp. A6
03:30, (Oyun Bitib) Tupynambas 0:0 Caldense
03:30, (Oyun Bitib) Villa Nova AC 0:1 Gama

Brazil - Serie D Grp. A7
03:00, (Oyun Bitib) Mirassol 6:0 Toledo CW
03:30, (Oyun Bitib) Ferroviaria 0:0 FC Cascavel

Brazil - Serie D Grp. A8
02:30, (Oyun Bitib) Novorizontino 1:0 Atletico Tubarao
22:00, Pelotas -:- Caxias

Brazil - Cearense Playoff
04:30, (Oyun Bitib) Ceara 1:2 Fortaleza

Chile - Primera B
23:00, Santiago Morning -:- Union San Felipe
23:00, Magallanes -:- Melipilla
23:00, Barnechea -:- Deportes Santa Cruz

Colombia - Cup
03:00, (Oyun Penaltilarla Bitib) Tigres FC 6:4 Real Cartagena
00:15, Real San Andres -:- Atletico Huila

Costa Rica - Liga de Ascenso Apertura Grp. A
00:00, Guanacasteca -:- Puntarenas FC

Denmark - Ligaen U19
21:00, OB U19 -:- Silkeborg U19

Estonia - Esiliiga
20:00, Paernu Jalgpalliklubi -:- FC Elva

Georgia - Erovnuli Liga 2
15:00, (Oyun Bitib) FC Gagra 2:1 Aragvi Dusheti

Germany - Oberliga Mittelrhein
22:00, FC Huerth -:- SV Breinig

Germany - Oberliga Westfalen
21:00, Victoria Clarholz -:- TSG Sprockhoevel
21:00, TuS Erndtebrueck -:- RSV Meinerzhagen
21:00, Wattenscheid -:- SC Westfalia Herne
21:00, Eintracht Rheine -:- Preussen Muenster II
21:00, Hammer SpVg -:- Westfalia Rhynern
21:30, ASC Dortmund -:- SG Finnentrop/Bamenohl
21:30, Sportfreunde Siegen -:- SpVgg Vreden
21:45, TuS Haltern -:- TuS Ennepetal

Hong Kong - Premier League
11:00, (Oyun Bitib) Guangzhou R&F F.C. (HK) 2:3 Kitchee

Kosovo - Superliga
17:00, (Oyun Bitib) Drenica 0:0 Gjilani

Malta - Premier League
19:00, Floriana -:- Sirens FC
19:00, Mosta -:- Balzan FC
23:15, Sliema Wanderers -:- Santa Lucia F.C.
23:15, Zejtun Corinthians FC -:- Gudja United

Myanmar - National League
13:00, (Oyun Bitib) Hantharwady United FC 2:2 Ayeyawady United FC
13:00, (Oyun Bitib) Shan United 2:0 Yadanarbon FC

Sweden - 2. Division Norrland
21:00, Piteaa -:- Moroen BK

Ukraine - 1. Division
19:30, Volyn -:- Nyva Ternopil

Uzbekistan - Superliga
15:30, (Oyun Bitib) Surkhon-2011 0:1 AGMK
16:00, (Oyun Bitib) Buxoro 0:0 Navbahor Namangan

Canlı Futbol Nəticələri
Bugün | Dünən | Sabah | Minor