LiveFootball.az
GECE.AZ - CHAT,TANIŞLIQ,SÖHBET
GO TRAVEL - UCUZ QIYMETE YAY TURLARI

Bugün | Canlı | Minor | Dünen | Sabah
U14,U15,U16,U17,U18,U19,U20,U21 oyunları
Yenile

International - Africa Cup of Nations U20 Final Stage
17:30, Nigeria U20 -:- South Africa U20

Argentina - Primera C
22:00, Excursionistas -:- Sportivo Italiano
22:00, Central Cordoba de Rosario -:- San Martin Burzaco
22:00, El Porvenir -:- Deportivo Armenio
22:00, Deportivo Merlo -:- Argentino de Quilmes
22:00, Club Lujan -:- Lamadrid

Australia - Queensland
10:00, (Oyun Bitib) Peninsula Power 3:1 Brisbane City
11:00, (Oyun Bitib) Eastern Suburbs 0:1 Gold Coast United FC
11:00, (Oyun Bitib) Lions FC 2:0 Moreton Bay United

Australia - Victorian
07:00, (Oyun Bitib) Altona Magic 0:1 Green Gully Cavaliers
09:00, (Oyun Bitib) Port Melbourne Sharks SC 0:0 Kingston City
10:00, (Oyun Bitib) Dandenong Thunder SC 0:4 Hume City FC

Australia - Victorian Premier League One
06:00, (Oyun Bitib) Langwarrin SC 2:3 Melbourne City FC Youth
06:00, (Oyun Bitib) Moreland City FC 0:2 Moreland Zebras
06:00, (Oyun Bitib) North Geelong Warriors 1:0 Brunswick City
06:00, (Oyun Bitib) Whittlesea Ranges 0:6 St Albans Saints
06:15, (Oyun Bitib) Box Hill United 1:1 Northcote City
08:00, (Oyun Bitib) Murray United FC 0:4 Eastern Lions SC
08:00, (Oyun Bitib) Springvale White Eagles 2:2 Goulburn Valley Suns
08:00, (Oyun Bitib) Werribee City 4:0 Geelong SC

Australia - NPL Youth Queensland
07:00, (Oyun Bitib) Lions FC U20 5:2 Moreton Bay United U20
07:30, Peninsula Power U20 -:- Brisbane City U20
08:45, Eastern Suburbs U20 -:- Gold Coast United FC U20
11:00, Redlands United U20 -:- Brisbane Roar U20

Australia - NPL Youth Victoria
05:00, (Oyun Bitib) Altona Magic U20 4:0 Green Gully SC U20
07:00, (Oyun Bitib) Port Melbourne Sharks SC U20 2:0 Kingston City U20
08:00, (Oyun Bitib) Dandenong Thunder SC U20 4:4 Hume City FC U20

Bahrain - Premier League
16:05, East Riffa -:- Al-Hidd
17:30, Al-Riffa -:- Muharraq
18:30, Al-Shabab -:- Al-Hala

Belgium - First Amateur Division
20:30, KSV Oudenaarde -:- Seraing United
20:30, Thes Sport -:- Eendracht Aalst
21:00, Geel -:- FC Liege
21:00, FCV Dender EH -:- Royal Knokke FC
21:00, RWD Molenbeek -:- Dessel
21:00, KSK Heist -:- Chatelet SC
21:00, Deinze -:- Lierse Kempenzonen

Botswana - Premier League
15:45, Sharps Shooting Stars -:- Sankoyo Bush Bucks
18:00, Galaxy -:- Police XI
18:00, Orapa United FC -:- Township Rollers
19:00, Miscellaneous -:- Extension Gunners

Brazil - Copa do Nordeste Group Stage
21:00, ABC -:- CRB
21:00, Vitoria -:- Ceara
21:00, Sergipe -:- Botafogo PB
23:30, Altos -:- Confianca

Brazil - Brasiliense
20:30, Capital FC -:- Taguatinga
20:30, Paracatu FC -:- Bolamense
00:00, Gama -:- Luziania

Brazil - Catarinense
21:00, Chapecoense AF -:- Figueirense

Brazil - Cearense 2nd Group Stage
21:00, Ferroviario -:- Barbalha

Brazil - Gaucho
23:00, Sao Luiz -:- Avenida
00:00, Novo Hamburgo -:- EC Sao Jose

Brazil - Goiano
22:00, Aparecidense -:- Vila Nova

Brazil - Maranhense
00:30, Imperatriz -:- Maranhao

Brazil - Matogrossense
23:00, Mixto -:- Juara AC

Brazil - Paraense
00:00, Aguia de Maraba -:- Independente PA

Brazil - Paraibano
21:00, Centro Sportivo Paraibano -:- Nacional de Patos
22:00, Atletico Cajazeirense -:- Gremio Recreativo Serrano

Brazil - Pernambucano
21:00, Nautico -:- Flamengo Arcoverde

Brazil - Sergipano 1st Group Stage
21:00, Sociedade Boca Junior -:- AO Itabaiana

Brazil - Paulista A2
20:00, Atibaia -:- Agua Santa
20:00, Votuporanguense -:- Nacional SP
21:00, XV de Piracicaba -:- Sao Bernardo
23:00, Linense -:- Rio Claro

Chile - Primera B
01:00, (Oyun Bitib) Barnechea 2:0 Union San Felipe
23:00, Puerto Montt -:- Atletico Nublense
23:00, Santiago Morning -:- Melipilla
23:00, Magallanes -:- San Luis

International - Club Friendlies
13:00, Wolfsberger AC -:- Drava Ptuj
13:00, Mattersburg -:- SK Austria Klagenfurt
15:00, Admira Moedling -:- Floridsdorfer AC
15:30, Sturm Graz -:- Domzale
15:30, FC Liefering -:- FC Wacker Innsbruck
16:00, NK Celje -:- Wolfsberger AC
16:00, Altach -:- TSG Balingen
16:00, Rubin Kazan -:- FC Orenburg

Costa Rica - Liga de Ascenso Clausura Grp. B
22:00, Juventud Escazucena -:- AS Puma Generalena
22:15, Puerto Golfito -:- Sporting San Jose
23:00, Aserri -:- Curridabat FC

Cuba - Liga Nacional Grupo Occidental
22:00, Pinar del Rio -:- Villa Clara
22:00, Artemisa -:- Cienfuegos
22:00, La Habana -:- Matanzas
22:00, Isla de la Juventud -:- Mayabeque

Cuba - Liga Nacional Grupo Oriental
22:00, Sancti Spiritus -:- Holguin
22:00, Ciego de Avila -:- Granma
22:00, Camaguey -:- Santiago de Cuba
22:00, Las Tunas -:- Guantanamo

Cyprus - 2. Division
15:00, Onisilos Sotira -:- Karmiotissa Pano Polemidion
15:00, Ayia Napa -:- E.N.TH.O.I. Lakatamias
15:00, PAEEK -:- Akritas Chlorakas
15:00, Omonia Aradippou -:- Aris Limassol
15:00, MEAP Nisou -:- Olympiakos Nicosia
15:00, AEZ Zakakiou -:- ASIL Lysi

DR Congo - Super League
14:30, Dragons -:- J.S. Bazano
14:30, Renaissance -:- Dauphins Noirs
16:30, FC Lubumbashi Sport -:- Don Bosco

England - Isthmian Premier Division
17:00, Hornchurch -:- Enfield Town
17:00, Bishop's Stortford -:- Bognor Regis Town
17:00, Burgess Hill Town -:- Tonbridge Angels
17:00, Folkestone Invicta -:- Wingate & Finchley
17:00, Haringey Borough -:- Leatherhead
17:00, Kingstonian -:- Carshalton Athletic
17:00, Lewes -:- Dorking Wanderers
17:00, Margate -:- Brightlingsea Regent
17:00, Merstham -:- Corinthian Casuals
17:00, Whitehawk -:- Potters Bar Town
17:00, Worthing -:- Harlow Town

England - Northern Premier Division
17:00, Gainsborough -:- Stalybridge
17:00, Hednesford -:- Marine
17:00, Lancaster City -:- Buxton
17:00, Matlock Town -:- Farsley Celtic AFC
17:00, Mickleover Sports -:- Hyde United
17:00, Nantwich Town -:- Scarborough Athletic
17:00, South Shields -:- Warrington Town
17:00, Stafford Rangers -:- Bamber Bridge
17:00, Whitby -:- Grantham Town
17:00, Witton Albion -:- North Ferriby United
17:00, Workington -:- Basford United

England - Southern Premier Division Central
17:00, AFC Rushden & Diamonds -:- Leiston
17:00, Alvechurch -:- Biggleswade Town
17:00, Barwell FC -:- Hitchin Town
17:00, Coalville Town -:- Tamworth
17:00, King's Lynn Town -:- Redditch United
17:00, Lowestoft Town -:- Banbury United
17:00, Needham Market -:- Royston Town
17:00, Rushall Olympic -:- Bedworth United
17:00, Stratford Town -:- Halesowen
17:00, Stourbridge -:- St Neots Town
17:00, St. Ives Town FC -:- Kettering Town FC

England - Southern Premier Division South
17:00, Basingstoke -:- Kings Langley FC
17:00, Beaconsfield Town -:- Taunton Town
17:00, Chesham United -:- Hartley Wintney
17:00, Dorchester Town -:- Staines Town
17:00, Farnborough -:- Harrow Borough
17:00, Gosport Borough -:- Swindon Supermarine
17:00, Metropolitan Police FC -:- Salisbury City
17:00, Poole Town FC -:- Frome Town
17:00, Tiverton -:- Wimborne Town
17:00, Walton Casuals -:- Weymouth
17:00, Merthyr Town -:- Hendon

France - National 2 Grp. A
15:30, St. Priest -:- Etoile Frejus Saint-Raphael
17:00, RC Grasse -:- CA Pontarlier
19:00, Marseille B -:- Hyeres
19:00, Annecy FC -:- Jura Sud
20:00, Lyon B -:- US Marseille Endoume Catalans

France - National 2 Grp. B
18:00, Le Puy -:- Stade Montois
19:00, St-Pryve St-Hilaire -:- Romorantin
19:00, Saint-Etienne B -:- Stade Bordelais
19:00, Sete -:- Les Herbiers
19:00, Bordeaux B -:- Andrezieux
19:00, Blois -:- Nimes B
19:00, Moulins Yzeure -:- Trelissac
19:30, Bergerac Perigord -:- US Colomiers

France - National 2 Grp. C
15:00, Furiani Agliani -:- Le Havre B
19:00, Nantes B -:- Paris Saint Germain B
19:00, Poissy -:- Stade Briochin
19:00, CMS Oissel -:- FC Bastia-Borgo
19:00, Vitre -:- US Granvillaise
19:00, FC Chartres -:- Lorient B
19:30, Vannes -:- St. Malo
20:00, AC Boulogne-Billancourt -:- Mantes

France - National 2 Grp. D
17:00, Lille B -:- ASM Belfort
17:00, FCSR Haguenau -:- Sainte Genevieve
18:00, Feignies Aulnoye -:- Lens B
19:00, St Maur Lusitanos -:- Sedan
19:00, Croix -:- Bobigny
19:00, FC Fleury 91 -:- Schiltigheim
19:00, Reims B -:- Epinal
19:00, Arras -:- Creteil

Germany - Oberliga Baden-Wurttemberg
15:00, Stuttgarter Kickers -:- SV Oberachern
15:00, TSV Ilshofen -:- FSV 08 Bissingen
15:00, TSG Backnang -:- SV Spielberg
15:00, Freiberg -:- FC 08 Villingen
15:00, FC Normannia Gmuend -:- Bahlinger SC
16:00, Neckarsulmer Sport Union -:- Goeppinger SV
16:00, SV Linx -:- Reutlingen
16:00, Germania Friedrichstal -:- FV Ravensburg

Germany - Oberliga Bremen
14:00, Bremer SV -:- SC Borgfeld
16:00, SG Aumund-Vegesack -:- TuS Schwachhausen
16:00, BTS Neustadt -:- Blumenthaler SV
16:00, OSC Bremerhaven -:- Leher

Germany - Oberliga Hamburg
16:00, SV Curslack-Neuengamme -:- Teutonia Ottensen
17:00, FC Suederelbe -:- Altonaer FC 93

Germany - Oberliga Niederrhein
17:00, Sportfreunde Baumberg -:- TV Jahn Hiesfeld

Germany - Oberliga NOFV-Sud
14:30, Hohenstein-Ernstthal -:- FC International Leipzig

Germany - Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
15:00, Kaiserslautern II -:- Hertha Wiesbach
15:30, TSV Schott Mainz -:- TuS Mechtersheim
15:30, Pfeddersheim -:- FC Karbach
16:00, FV Diefflen -:- Eintracht Trier
16:00, FV Engers -:- VfB Dillingen

Gibraltar - Premier Division
17:00, Mons Calpe SC -:- Lynx
19:15, Europa FC -:- Lincoln Red Imps FC

Greece - Gamma Ethniki Grp. 6
15:00, Foivos Kremastis -:- Ialysos

Greece - Gamma Ethniki Grp. 8
15:00, AE Pellanas Kastoreiou -:- Panarkadikos FC

Hong Kong - Premier League
08:30, (Oyun Bitib) Tai Po 3:0 Kitchee
11:30, (Oyun Bitib) Warriors 1:3 Guangzhou R&F U19

Hong Kong - First Division
14:30, Hong Kong FC -:- Shatin SA

Iraq - Premier League
13:30, Al Kahrabaa -:- Naft Al Junoob
13:30, Al Najaf -:- Baghdad FC
13:30, Al Naft -:- Al Quwa Al Jawiya
13:30, Al Talaba -:- Naft Maysan
17:00, Al Shorta -:- Al Minaa

Italy - Serie D Grp. I
21:30, Acireale -:- Cittanovese

Ivory Coast - Ligue 1
17:30, Bouake FC -:- Racing Club
17:30, ASI D'Abengourou -:- SO Armee
17:30, San Pedro -:- Lys Sassandra
17:30, AS Tanda -:- Africa Sports
17:30, Moossou FC -:- Academia F. Amadou Diallo
20:00, Williamsville Athletic Club -:- Bassam

Kenya - Premier League
14:00, Kariobangi Sharks -:- Bandari
14:00, Nzoia Sugar FC -:- Chemelil Sugar
15:15, Tusker FC -:- Kakamega Homeboyz

Kosovo - Superliga
14:30, Drita -:- Gjilani
14:30, Ferizaj -:- Trepca 89
14:30, Ballkani -:- Drenica

Kuwait - Premier League
15:50, Al Nasr -:- Al-Shabab SC
15:50, Al-Arabi -:- Kuwait SC

Lebanon - Premier League
13:30, Al-Safa -:- Shabab Al-Ghazieh
14:15, Tripoli SC -:- Al-Ahed
16:00, Shabab Al Sahel -:- Al-Nejmeh

Malaysia - Premier League
10:45, (Oyun Bitib) Selangor United 3:2 Sarawak FA
14:15, Sabah FA -:- Terengganu II
15:00, Pulau Pinang -:- PDRM

Malta - Premier League
15:00, Valletta -:- Senglea Athletic
15:00, Saint Andrews -:- Hibernians
17:00, Hamrun Spartans -:- Mosta
17:15, Floriana -:- Qormi FC

Malta - 1. Division
15:00, Gudja United -:- Swieqi United F.C.
17:15, Pembroke Athleta F.C. -:- Marsa FC

Mexico - Liga Premier - Serie A Apertura Grp. 1
02:00, (Oyun Bitib) Tecos 0:1 CD Guadalajara Chivas II
04:00, (Oyun Bitib) Coras de Nayarit 0:0 Reynosa F.C.
04:00, (Oyun Bitib) Alacranes de Durango 2:0 Necaxa II
04:10, (Oyun Bitib) Pacific FC 1:2 CD Tepatitlan de Morelos
00:00, U.A. de Chihuahua -:- Murcielagos FC
00:00, Loros de Colima -:- Cimarrones de Sonora II
00:00, Gavilanes FC Matamoros -:- Monarcas Morelia II

Mexico - Liga Premier - Serie A Apertura Grp. 2
20:15, Toluca II -:- Coyotes de Tlaxcala
23:00, Tuxtla FC -:- Pioneros de Cancun
23:00, Albinegros de Orizaba -:- Reboceros de la Piedad
23:30, U.A. Zacatecas -:- Sporting Canamy

Mexico - Liga Premier - Serie B Apertura
04:00, (Oyun Bitib) Atletico Saltillo Soccer 1:0 Dorados II
04:00, (Oyun Bitib) Calor de San Pedro 2:0 Club Canoneros Marina
23:00, CD Cuautla -:- Deportivo Gladiadores
23:00, FC Potosino -:- Constructores Gomez Palacio

Morocco - Botola Pro 2
15:30, JSM Laayoune -:- Khemis Zemamra
16:00, AS Sale -:- Widad Temara
16:00, Club Jeunesse Ben Guerir -:- Union Sidi Kacem
16:00, Salmi -:- IZK
16:00, Raja Beni Mellal -:- Olympique Dcheira
16:00, Wydad Fes -:- MAS Fes
16:00, Racing de Casablanca -:- JSK Chabab Kasba Tadla
16:00, Chabab Atlas Khenifra -:- KAC Kenitra
17:00, (Oyun Texire Salinib) Chabab Atlas Khenifra -:- JSK Chabab Kasba Tadla
17:00, (Oyun Texire Salinib) Salmi -:- Club Jeunesse Ben Guerir
17:00, (Oyun Texire Salinib) Raja Beni Mellal -:- Union Sidi Kacem
17:00, (Oyun Texire Salinib) Wydad Fes -:- IZK
17:00, (Oyun Texire Salinib) Racing de Casablanca -:- Olympique Dcheira
17:00, (Oyun Texire Salinib) JSM Laayoune -:- MAS Fes
17:00, (Oyun Texire Salinib) AS Sale -:- Khemis Zemamra
17:00, (Oyun Texire Salinib) KAC Kenitra -:- Widad Temara

Netherlands - Tweede Divisie
15:30, Koninklijke HFC -:- Jong Vitesse
15:30, Excelsior Maassluis -:- HHC
15:30, SVV Scheveningen -:- Barendrecht
16:00, Spakenburg -:- Lienden
16:00, Kozakken Boys -:- Rijnsburgse Boys
16:30, VVSB -:- Katwijk
16:30, Jong Almere City FC -:- GVVV Veenendaal
16:30, Jong Sparta Rotterdam -:- IJsselmeervogels

N. Ireland - Championship
17:00, Ballinamallard United -:- Carrick Rangers
17:00, Harland & Wolff Welders F.C. -:- Portadown
17:00, Larne -:- Dundela
17:00, Dergview FC -:- Ballyclare Comrades
17:00, Limavady -:- PSNI FC
17:00, Loughgall -:- Knockbreda

N. Ireland - League Cup
19:30, Ballymena United -:- Linfield

International - OFC Champions League Grp. A
05:00, (Oyun Bitib) Tefana 3:3 Malampa Revivors FC
08:00, (Oyun Bitib) Hienghene Sport 1:1 Lae City Dwellers

International - OFC Champions League Grp. B
03:00, (Oyun Bitib) Henderson Eels 7:0 Morobe Wawens
06:00, (Oyun Bitib) Lautoka 2:2 Central Sport

Oman - Professional League
15:45, Al-Nasr Salalah -:- Al Rustaq

Portugal - Campeonato de Portugal Grp. A
17:00, CDC Montalegre -:- Gil Vicente

San Marino - Campionato Second Stage Grp. 2
16:00, San Giovanni -:- Juvenes/Dogana
16:00, Virtus Acquaviva -:- Tre Penne Galazzano
16:00, Cailungo -:- Faetano

Scotland - Highland League
16:00, Clachnacuddin -:- Buckie Thistle
17:00, Cove Rangers -:- Brora Rangers
17:00, Formartine United -:- Keith
17:00, Forres Mechanics -:- Huntly
17:00, Fort William -:- Nairn County
17:00, Fraserburgh -:- Rothes
17:00, Strathspey Thistle -:- Lossiemouth
17:00, Wick Academy -:- Turriff United

Scotland - Lowland League
17:00, Edinburgh University -:- BSC Glasgow
17:00, East Stirlingshire -:- Dalbeattie Star
17:00, East Kilbride -:- Civil Service Strollers
17:00, Whitehill -:- Vale of Leithen
17:00, Stirling University FC -:- Cumbernauld Colts
17:00, Cnc Gretna FC 2008 -:- Selkirk
17:00, Gala Fairydean Rovers -:- Kelty Hearts
17:00, Edusport Academy -:- Spartans FC

South Africa - Cup
15:00, Witbank Spurs -:- Lamontville Golden Arrows
15:00, Chippa United -:- Tshakhuma FC
20:15, Bloemfontein Celtic -:- Richards Bay

Syria - Premier League
14:00, Hutteen -:- Al-Nawaeir

Thailand - Thai League 2
12:45, Nong Bua Pitchaya FC -:- Sisaket FC
13:00, Kasetsart -:- Army United
14:00, JL Chiangmai United FC -:- Khonkaen FC
15:00, Lampang FC -:- Siam Navy FC

Tunisia - Ligue II Grp. A
15:00, Club Olympique de Medenine -:- Sportive de Djerba
15:00, AS Slimane -:- Sfax Railways
15:00, AS Oued Ellil -:- AS Ariana
15:00, ES Djerba -:- Olympique de Beja
15:00, Sportif de Korba -:- Zarzis
15:00, US Seliana -:- Avenir de La Marsa

Tunisia - Ligue II Grp. B
15:00, EO Sidi Bouzid -:- SA Menzel Bourguiba
15:00, Gafsa -:- Sporting Ben Arous
15:00, Kerkennah Club -:- AS Kasserine
15:00, Sportif de Chebba -:- Stade Sportif Sfaxien
15:00, ES Rades -:- Jendouba Sport
15:00, CS Djebiniana -:- ES Hamam Sousse

Turkey - 2. Lig - Red Group
12:30, Tuzlaspor -:- Menemen Belediyespor
12:30, Manisa Buyuksehir Belediyespor -:- Tarsus
12:30, Bugsasspor -:- Bandirmaspor

Turkey - 2. Lig - White Group
12:30, Bodrumspor -:- Nigde Anadolu FK
12:30, Eyupspor -:- Keciorengucu
12:30, Ankara Demirspor -:- Samsunspor

Turkey - 3. Lig Grp. 1
12:30, Sile Yildizspor -:- Hekimoglu Trabzon
12:30, Tire 1922 Spor -:- Artvin Hopaspor

Turkey - 3. Lig Grp. 2
12:30, Bergama Belediyespor -:- Duzcespor

Turkey - 3. Lig Grp. 3
12:00, 1461 Trabzon -:- Muglaspor

Venezuela - Segunda Division - Apertura - Grupo Central
21:30, (Oyun Texire Salinib) Yaracuyanos FC -:- Atletico Furrial
21:30, (Oyun Texire Salinib) Gran Valencia -:- Yaracuy FC
21:30, (Oyun Texire Salinib) Libertador FC -:- Deportivo Petare

Venezuela - Segunda Division - Apertura - Grupo Occidental
22:00, (Oyun Texire Salinib) Urena SC -:- Titanes
22:00, (Oyun Texire Salinib) Deportivo Zulia -:- Real Frontera

Venezuela - Segunda Division - Apertura - Grupo Oriental
21:00, (Oyun Texire Salinib) Fundacion AIFI -:- Ciudad Vinotinto
00:00, (Oyun Texire Salinib) Petroleros de Anzoategui -:- Universidad Central

Wales - Welsh Football League Division One
16:00, Briton Ferry -:- Llantwit Major
16:00, Cambrian & Clydach -:- Cwmbran Celtic
16:00, Goytre AFC -:- Port Talbot
16:00, Penybont -:- Undy Athletic
16:00, Pontypridd Town -:- Ammanford
16:00, Ton Pentre -:- Taffs Well
16:30, Haverfordwest -:- Goytre United

Bugün | Canlı | Minor | Dünen | Sabah