canli futbol neticeleri

Bugün | Canlı | Minor | Dünən | Sabah

Bugünün canlı futbol hesabları

Yenilə

Brazil - Serie A
04:30, (Oyun Bitib) Corinthians 0:0 Atletico GO
04:30, (Oyun Bitib) Botafogo RJ 1:2 Bahia

International - Copa Libertadores Grp. A
04:30, (Oyun Bitib) Flamengo 4:0 Independiente del Valle
04:30, (Oyun Bitib) Junior FC 0:2 Barcelona SC

International - Copa Libertadores Grp. B
02:15, (Oyun Bitib) Palmeiras 5:0 Bolivar

International - Copa Libertadores Grp. D
04:30, (Oyun Bitib) River Plate 2:1 Sao Paulo

International - Copa Libertadores Grp. F
02:15, (Oyun Bitib) Nacional 1:2 Racing Club
04:30, (Oyun Bitib) Alianza Lima 2:2 Estudiantes Merida

International - Copa Libertadores Grp. H
02:15, (Oyun Bitib) Caracas 0:2 Independiente Medellin

Spain - LaLiga
21:00, Athletic Bilbao -:- Cadiz
21:00, Sevilla -:- Levante
23:30, Celta Vigo -:- Barcelona

International - Europa League Qualification
19:30, CFR Cluj -:- KuPS
21:00, Dinamo Zagreb -:- Flora Tallinn
21:00, Ararat Armenia -:- FK Crvena Zvezda
21:00, Rosenborg -:- PSV Eindhoven
21:00, Sporting Charleroi -:- Lech Poznan
21:00, Malmoe FF -:- Granada
21:00, Slovan Liberec -:- APOEL Nicosia
21:30, Hapoel Beer Sheva -:- Viktoria Plzen
22:00, Dynamo Brest -:- Ludogorets Razgrad
22:00, FK Sarajevo -:- Celtic
22:00, Legia Warszawa -:- Qarabag FK
22:00, FC Koebenhavn -:- Rijeka
22:00, Standard Liege -:- Fehervar FC
22:30, Young Boys -:- KF Tirana
22:30, Dundalk -:- Klaksvik
22:30, Basel -:- PFC CSKA-Sofia
22:45, AEK Athens -:- Wolfsburg
22:45, Rangers -:- Galatasaray
23:00, Sporting CP -:- LASK
23:00, Rio Ave -:- AC Milan
23:00, Tottenham Hotspur -:- Maccabi Haifa

England - EFL Cup
20:30, Brentford -:- Fulham
22:00, Aston Villa -:- Stoke City
22:45, Liverpool -:- Arsenal

International - Friendlies
06:00, (Oyun Bitib) Mexico 3:0 Guatemala

Mexico - Liga MX Guard1anes
04:06, (Oyun Bitib) Tijuana 2:1 FC Juarez

Russia - Cup Grp. 4
14:00, (Oyun Penaltilarla Bitib) Leningradets 6:5 Chertanovo Moscow

Russia - Cup Grp. 6
16:00, FAA Znamya Noginsk 3:0 Shinnik Yaroslavl

Sweden - Cup
18:30, 6' Asarums IF FK 0:0 Kalmar FF
19:00, IF Karlstad Fotbollutveckling -:- Dalkurd FF
20:30, Karlslunds IF HFK -:- AIK
20:30, Utsiktens BK -:- Norrby

USA - USL League One
04:00, (Oyun Bitib) Fort Lauderdale CF 2:3 Union Omaha

Brazil - Serie B
02:15, (Oyun Bitib) Cruzeiro 3:0 Ponte Preta

Egypt - Premier League
19:30, El Gounah -:- Tanta
22:00, Al Masry -:- El Zamalek

Iceland - Urvalsdeild
22:00, Breidablik -:- KA Akureyri
23:15, Vikingur Reykjavik -:- KR Reykjavik
00:15, Stjarnan -:- FH Hafnarfjordur

Kosovo - Superliga
17:00, Drenica -:- Gjilani

Australia - Southern
14:45, (Oyun Bitib) Adelaide Blue Eagles 1:1 Cumberland United

Australia - Brisbane Capital League Division One
14:30, (Oyun Bitib) University of Queensland 2:0 Western Spirit

Belarus - Premier League Reserve
15:00, (Oyun Bitib) Dinamo Minsk Reserves 4:1 Smolevichy Reserves

Brazil - Serie C Grp. B
03:00, (Oyun Bitib) Tombense FC 1:0 Criciuma

Brazil - Serie D Grp. A1
04:00, (Oyun Bitib) Galvez EC 2:1 Vilhenense

Brazil - Serie D Grp. A2
04:00, (Oyun Bitib) Bare 1:0 Sao Raimundo RR

Brazil - Serie D Grp. A3
03:00, (Oyun Bitib) Afogados da Ingazeira 3:2 Globo FC
03:00, (Oyun Bitib) America RN 0:1 Salgueiro
22:30, Floresta -:- Atletico Cajazeirense

Brazil - Serie D Grp. A4
02:00, (Oyun Bitib) AO Itabaiana 2:0 Coruripe
22:30, ACD Potiguar -:- Central SC

Brazil - Serie D Grp. A5
02:00, (Oyun Bitib) Goianesia 2:3 Aguia Negra

Brazil - Serie D Grp. A6
03:30, (Oyun Bitib) Tupynambas 0:0 Caldense
03:30, (Oyun Bitib) Villa Nova AC 0:1 Gama

Brazil - Serie D Grp. A7
03:00, (Oyun Bitib) Mirassol 6:0 Toledo CW
03:30, (Oyun Bitib) Ferroviaria 0:0 FC Cascavel

Brazil - Serie D Grp. A8
02:30, (Oyun Bitib) Novorizontino 1:0 Atletico Tubarao
22:00, Pelotas -:- Caxias

Brazil - Cearense Playoff
04:30, (Oyun Bitib) Ceara 1:2 Fortaleza

Chile - Primera Division
20:30, Palestino -:- Universidad de Concepcion

Chile - Primera B
23:00, Santiago Morning -:- Union San Felipe
23:00, Magallanes -:- Melipilla
23:00, Barnechea -:- Deportes Santa Cruz

China - China League Grp. A
11:00, (Oyun Bitib) Suzhou Dongwu 2:1 Taizhou Yuanda

China - China League Grp. B
15:35, (Oyun Bitib) Jiangxi Liansheng 0:1 Shaanxi Changan

China - China League Grp. C
15:00, (Oyun Bitib) Kunshan FC 1:1 Sichuan Jiuniu

Colombia - Primera A Apertura
05:10, (Oyun Bitib) Atletico Nacional 1:2 Tolima

Colombia - Cup
03:00, (Oyun Penaltilarla Bitib) Tigres FC 6:4 Real Cartagena
00:15, Real San Andres -:- Atletico Huila

Costa Rica - Liga de Ascenso Apertura Grp. A
00:00, Guanacasteca -:- Puntarenas FC

Denmark - 1. Division
21:00, Hvidovre -:- Fredericia

Denmark - Ligaen U19
21:00, OB U19 -:- Silkeborg U19

Ecuador - Serie A - First Stage
02:00, (Oyun Bitib) Guayaquil City 2:1 El Nacional

Estonia - Esiliiga
20:00, Paernu Jalgpalliklubi -:- FC Elva

Faroe Islands - Premier League
22:00, Skala -:- B36 Torshavn

Finland - Kakkonen - Lohko A
19:30, Mikkelin Kissat -:- EPS
19:30, Kultsu -:- PEPO Lappeenranta

Georgia - Erovnuli Liga 2
15:00, (Oyun Bitib) FC Gagra 2:1 Aragvi Dusheti

Germany - Oberliga Mittelrhein
22:00, FC Huerth -:- SV Breinig

Germany - Oberliga Westfalen
21:00, Victoria Clarholz -:- TSG Sprockhoevel
21:00, TuS Erndtebrueck -:- RSV Meinerzhagen
21:00, Wattenscheid -:- SC Westfalia Herne
21:00, Eintracht Rheine -:- Preussen Muenster II
21:00, Hammer SpVg -:- Westfalia Rhynern
21:30, ASC Dortmund -:- SG Finnentrop/Bamenohl
21:30, Sportfreunde Siegen -:- SpVgg Vreden
21:45, TuS Haltern -:- TuS Ennepetal

Hong Kong - Premier League
11:00, (Oyun Bitib) Guangzhou R&F F.C. (HK) 2:3 Kitchee

Kazakhstan - Premier League
13:45, (Oyun Bitib) FC Astana 1:2 Kaspyi Aktau
17:00, 71' Kairat Almaty 1:0 Shakhter Karagandy

Malta - Premier League
19:00, Floriana -:- Sirens FC
19:00, Mosta -:- Balzan FC
23:15, Sliema Wanderers -:- Santa Lucia F.C.
23:15, Zejtun Corinthians FC -:- Gudja United

Mexico - Liga de Expansion MX Apertura
02:00, (Oyun Bitib) Tapatio 0:1 CD Tepatitlan de Morelos
04:05, (Oyun Bitib) Pumas Tabasco 0:4 Atlante
06:05, (Oyun Bitib) Atletico Morelia 1:1 Dorados

Myanmar - National League
13:00, (Oyun Bitib) Hantharwady United FC 2:2 Ayeyawady United FC
13:00, (Oyun Bitib) Shan United 2:0 Yadanarbon FC

Peru - Liga 1 - Apertura
20:00, Deportivo Llacuabamba -:- FBC Melgar
00:00, Ayacucho FC -:- Cusco FC
00:30, Alianza Universidad -:- CD UT Cajamarca

Sweden - 2. Division Norrland
21:00, Piteaa -:- Moroen BK

Ukraine - 1. Division
19:30, Volyn -:- Nyva Ternopil

USA - USL Championship
03:00, (Oyun Bitib) Indy Eleven 1:2 Sporting Kansas City II
03:30, (Oyun Bitib) Philadelphia Union II 2:3 Hartford Athletic
03:30, (Oyun Bitib) Miami FC 4:3 Charleston Battery
04:00, (Oyun Bitib) FC Tulsa 3:2 OKC Energy FC
05:00, (Oyun Bitib) Rio Grande Valley FC 2:0 Austin Bold
05:00, (Oyun Bitib) Colorado Springs Switchbacks FC 0:0 El Paso Locomotive
05:30, (Oyun Bitib) Reno 1868 FC 2:2 Las Vegas Lights FC
05:30, (Oyun Bitib) Real Monarchs SLC 0:1 New Mexico United
06:00, (Oyun Bitib) Tacoma Defiance 1:0 Sacramento Republic FC
06:00, (Oyun Legv Edilib) San Diego Loyal -:- Phoenix Rising FC
06:00, (Oyun Bitib) LA Galaxy II 3:1 Orange County SC

USA - NISA Fall Season Playoff
04:00, (Oyun Bitib) LA Force 0:1 Detroit City FC

Uzbekistan - Superliga
15:30, (Oyun Bitib) Surkhon-2011 0:1 AGMK
16:00, (Oyun Bitib) Buxoro 0:0 Navbahor Namangan

Vietnam - V-League
14:00, (Oyun Bitib) Saigon FC 0:0 Than Quang Ninh
14:00, (Oyun Bitib) Nam Dinh 1:0 Da Nang
14:00, (Oyun Bitib) Hoang Anh Gia Lai 5:2 Ho Chi Minh City FC
14:00, (Oyun Bitib) Ha Noi FC 1:1 FLC Thanh Hoa
14:00, (Oyun Bitib) Hong Linh Ha Tinh 3:2 QNK Quang Nam
14:00, (Oyun Bitib) Binh Duong 2:0 Viettel
14:00, (Oyun Bitib) Hai Phong 3:1 Song Lam Nghe An

England - Women's FA Cup
22:15, Manchester City -:- Arsenal

USA - NWSL Fall Series West
06:00, (Oyun Bitib) Portland Thorns 4:1 OL Reign

Canlı Futbol Nəticələri
Bugün | Dünən | Sabah | Minor