canli futbol neticeleri

Bugün | Canlı | Minor | Dünən | Sabah

Bugünün canlı futbol hesabları

Yenilə

Brazil - Serie A
04:30, (Oyun Bitib) Vasco da Gama 1:2 Corinthians

International - Copa Libertadores Grp. A
04:30, (Oyun Bitib) Flamengo 3:1 Junior FC
04:30, (Oyun Bitib) Independiente del Valle 2:0 Barcelona SC

International - Copa Libertadores Grp. B
04:30, (Oyun Bitib) Palmeiras 5:0 Tigre
04:30, (Oyun Bitib) Bolivar 2:3 Guarani

International - Copa Libertadores Grp. F
02:15, (Oyun Bitib) Nacional 2:0 Alianza Lima
02:15, (Oyun Bitib) Racing Club 2:1 Estudiantes Merida

International - Europa League Grp. A
20:55, (Oyun Bitib) Young Boys 1:2 Roma
20:55, (Oyun Bitib) PFC CSKA-Sofia 0:2 CFR Cluj

International - Europa League Grp. B
20:55, (Oyun Bitib) Dundalk 1:2 Molde
20:55, (Oyun Bitib) Rapid Wien 1:2 Arsenal

International - Europa League Grp. C
20:55, (Oyun Bitib) Bayer Leverkusen 6:2 Nice
20:55, (Oyun Bitib) Hapoel Beer Sheva 3:1 Slavia Prague

International - Europa League Grp. D
20:55, (Oyun Bitib) Standard Liege 0:2 Rangers
20:55, (Oyun Bitib) Lech Poznan 2:4 Benfica

International - Europa League Grp. E
20:55, (Oyun Bitib) PSV Eindhoven 1:2 Granada
20:55, (Oyun Bitib) PAOK Thessaloniki FC 1:1 Omonia Nicosia

International - Europa League Grp. F
20:55, (Oyun Bitib) SSC Napoli 0:1 AZ Alkmaar
20:55, (Oyun Bitib) Rijeka 0:1 Real Sociedad

International - Europa League Grp. G
23:00, (Fasile) Braga 1:0 AEK Athens
23:00, (Fasile) Leicester City 2:0 Zorya

International - Europa League Grp. H
23:00, (Fasile) Celtic 0:2 AC Milan
23:00, (Fasile) Sparta Prague 0:1 Lille

International - Europa League Grp. I
23:00, (Fasile) Villarreal 2:2 Sivasspor
23:00, (Fasile) Maccabi Tel Aviv 1:0 Qarabag FK

International - Europa League Grp. J
23:00, (Fasile) Tottenham Hotspur 2:0 LASK
23:00, (Fasile) Ludogorets Razgrad 0:0 Royal Antwerp

International - Europa League Grp. K
23:00, (Fasile) Dinamo Zagreb 0:0 Feyenoord
23:00, (Fasile) Wolfsberger AC 1:1 CSKA Moscow

International - Europa League Grp. L
23:00, (Fasile) Hoffenheim 0:0 FK Crvena Zvezda
23:00, (Fasile) Slovan Liberec 1:0 Gent

Finland - Veikkausliiga
19:00, (Oyun Bitib) HIFK 1:0 RoPS
19:30, (Oyun Bitib) FC Inter Turku 3:0 TPS
19:30, (Oyun Bitib) Honka 2:1 FC Lahti
19:30, (Oyun Bitib) SJK 1:3 Ilves
19:30, (Oyun Bitib) KuPS 2:3 Haka

International - Friendlies
17:00, (Oyun Bitib) Ethiopia 2:3 Zambia

Turkey - Cup
14:00, (Oyun Bitib) Agri 1970 Spor 1:2 52 Orduspor
14:00, (Oyun Bitib) Erbaaspor 0:1 Yozgatspor 1959
14:30, (Oyun Bitib) Karakopru Belediyespor 1:0 Osmaniyespor
14:30, (Oyun Bitib) Buyukcekmece Tepecikspor 1:0 Alemdag Spor 1877
16:00, (Oyun Bitib) Belediye Derince 3:0 Cankaya FK
20:00, (Oyun Bitib) 1928 Bucaspor 0:1 Soma Spor Dernegi

USA - USL League One
03:00, (Oyun Bitib) South Georgia Tormenta FC 4:0 New England Revolution II
04:00, (Oyun Bitib) Forward Madison FC 0:1 North Texas SC

Brazil - Serie B
02:00, (Oyun Bitib) Cuiaba 3:3 Parana Clube
02:00, (Oyun Bitib) Sampaio Correa 1:3 Confianca

Bulgaria - Cup
16:00, (Oyun Bitib) Nadezhda Dobroslavtsi 0:2 Botev Vratsa
16:00, (Oyun Bitib) Oborishte 0:4 Botev Plovdiv
16:00, (Oyun Penaltilarla Bitib) Sozopol 2:4 Etar
16:00, (Oyun Bitib) Chernomorets Balchik 1:0 Septemvri Sofia

International - CONCACAF League
04:00, (Oyun Penaltilarla Bitib) Independiente de La Chorrera 2:4 Antigua Guatemala

Italy - Serie C Grp. A
17:00, (Oyun Bitib) Pro Patria 3:0 Lucchese
22:30, 67' Como 0:0 Pergolettese

Italy - Serie C Grp. C
22:45, 51' Juve Stabia 0:0 Cavese
22:45, 51' Foggia 0:1 Avellino

Spain - LaLiga2
18:30, (Oyun Bitib) Leganes 1:0 Real Zaragoza
21:00, (Oyun Bitib) Mallorca 0:0 Albacete
21:00, (Oyun Bitib) Real Oviedo 0:0 Rayo Vallecano
23:30, 27' Malaga 1:0 Sporting Gijon

Sweden - Superettan
21:00, (Oyun Bitib) Joenkoepings Soedra 1:0 GAIS
21:00, (Oyun Bitib) IK Brage 0:1 Ljungskile

Turkey - 1. Lig
14:30, (Oyun Bitib) Tuzlaspor 2:0 Ankaraspor
17:00, (Oyun Bitib) Istanbulspor 2:2 Akhisarspor
20:00, (Oyun Bitib) Menemenspor 2:1 Bursaspor

Armenia - Premier League
16:30, (Oyun Bitib) Gandzasar 1:0 Lori

Austria - Regionalliga Middle
21:00, (Oyun Bitib) Deutschlandsberger SC 2:2 Ried (A)

Bahrain - Premier League Qualification
19:00, (Oyun Bitib) Busaiteen 4:1 Bahrain SC

Belarus - Premier League
18:00, (Oyun Bitib) Dynamo Brest 3:1 FK Slutsk

Brazil - Serie D Grp. A1
04:00, (Oyun Bitib) Fast Clube 1:0 Atletico Acreano
01:00, Rio Branco -:- Bragantino PA

Brazil - Serie D Grp. A2
02:00, (Oyun Bitib) Bare 0:1 SE Juventude
22:30, Moto Club MA -:- Santos AP

Brazil - Serie D Grp. A3
03:00, (Oyun Bitib) Campinense 4:1 Globo FC
03:00, (Oyun Bitib) America RN 4:1 Atletico Cajazeirense
22:30, Afogados da Ingazeira -:- Guarany de Sobral

Brazil - Serie D Grp. A4
22:00, (Oyun Bitib) ACD Potiguar 2:2 AO Itabaiana

Brazil - Serie D Grp. A5
22:00, Vitoria ES -:- Goiania
23:00, Operario VG -:- Aguia Negra
01:00, Goianesia -:- Real Noroeste

Brazil - Serie D Grp. A6
02:00, (Oyun Bitib) Bahia de Feira 0:1 Gama

Brazil - Serie D Grp. A7
22:00, (Oyun Bitib) Portuguesa RJ 2:1 FC Cascavel
22:30, Nacional PR -:- Mirassol

Brazil - Serie D Grp. A8
03:00, (Oyun Bitib) Joinville 2:1 Sao Caetano
22:00, Novorizontino -:- Caxias
00:00, Marcilio Dias -:- Sao Luiz

Brazil - Cearense Playoff
04:30, (Oyun Bitib) Fortaleza 1:0 Ceara

China - Super League Championship Playoff
15:35, (Oyun Bitib) Beijing Guoan 2:1 Shandong Luneng

China - Super League Placement Matches
11:30, (Oyun Bitib) Shijiazhuang Ever Bright 0:2 Dalian Professional FC

Colombia - Cup
03:00, (Oyun Bitib) La Equidad 1:2 Cucuta
05:00, (Oyun Bitib) Envigado 3:0 Once Caldas
05:00, (Oyun Bitib) Chico FC 1:1 Real San Andres

Costa Rica - Liga de Ascenso Apertura Grp. B
06:00, (Oyun Bitib) Juventud Escazucena 1:1 AD Cofutpa

Denmark - 1. Division
20:00, (Oyun Bitib) Silkeborg 1:2 Viborg

Denmark - Danmarksserien Grp. 3
21:00, (Oyun Bitib) Kolding B 0:4 Viby IF

Ecuador - Serie B
02:00, (Oyun Bitib) Atletico Porteno 0:0 Fuerza Amarilla SC
23:30, Manta -:- Chacaritas

Egypt - Cup
22:00, 90' Al-Ittihad Al-Sakandary 2:1 Al Mokawloon Al Arab

Estonia - Esiliiga
20:00, (Oyun Bitib) Paernu Jalgpalliklubi 1:1 Parnu JK Vaprus

France - National 2 Grp. D
21:30, Angouleme -:- Romorantin

Germany - Oberliga Niederrhein
21:00, (Oyun Bitib) FC Kray 0:2 FC Bocholt
21:30, (Oyun Bitib) Union Nettetal 1:0 SpVg Schonnebeck

Jordan - Premier League
19:00, (Oyun Bitib) Shabab Al-Ordon 2:2 Sahab SC

Kazakhstan - Premier League
12:00, (Oyun Bitib) Ordabasy Shymkent 3:1 Zhetysu Taldykorgan
12:00, (Oyun Bitib) Kaisar Kyzylorda 2:0 Shakhter Karagandy
15:00, (Oyun Bitib) FC Astana 1:0 Tobol Kostanay
17:00, (Oyun Bitib) Kairat Almaty 3:1 Kaspyi Aktau

Malta - Challenge League
19:00, (Oyun Bitib) Vittoriosa Stars 2:1 Zebbug Rangers

Mexico - Liga de Expansion MX Apertura
02:00, (Oyun Bitib) Tlaxcala F.C. 2:1 Cimarrones de Sonora
04:05, (Oyun Bitib) Leones Negros 0:1 Cancun FC
06:05, (Oyun Bitib) Dorados 1:1 Tapatio

Mexico - Liga Premier - Serie A Grp. 2
01:00, Cafetaleros de Chiapas II -:- Zitacuaro

Mexico - Copa MX Final Stage
06:06, (Oyun Bitib) Tijuana 0:1 Monterrey

Russia - PFL Grp. 1
15:30, (Oyun Bitib) Krasnodar 3 5:3 Tuapse

Saudi Arabia - Premier League
16:40, (Oyun Bitib) Abha 1:1 Al Hilal
19:05, (Oyun Bitib) Al-Taawoun 1:0 Al Nassr FC
20:55, (Oyun Bitib) Al Ahli 1:0 Al-Wehda

Slovenia - Cup
16:00, (Oyun Bitib) Drava Ptuj 2:0 Mura

Tanzania - Premier League
17:00, (Oyun Bitib) Young Africans 1:0 Polisi Tanzania FC
17:00, (Oyun Bitib) Tanzania Prisons 1:0 Simba SC

UAE - Arabian Gulf League
18:15, (Oyun Bitib) Hatta 2:4 Al-Wasl
18:15, (Oyun Bitib) Al Fujairah 1:3 Baniyas
21:00, (Oyun Bitib) Sharjah Cultural Club 2:1 Al-Wahda

Uzbekistan - Superliga
15:00, (Oyun Bitib) Mashal Muborak 1:2 Kokand 1912
17:00, (Oyun Bitib) Bunyodkor Tashkent 6:2 Andijon

Venezuela - Primera Division Group A
04:00, (Oyun Bitib) Carabobo FC 0:0 Atletico Venezuela

International - EURO Qualification Grp. C
19:30, (Oyun Bitib) Wales 4:0 Faroe Islands

International - EURO Qualification Grp. F
20:45, (Oyun Bitib) Sweden 7:0 Latvia

International - EURO Qualification Grp. I
18:30, (Oyun Bitib) Greece 1:0 Montenegro

Canlı Futbol Nəticələri
Bugün | Dünən | Sabah | Minor