canli futbol neticeleri

Bugün | Canlı | Minor | Dünən | Sabah

Bugünün canlı futbol hesabları

Yenilə

International - Champions League Final Stage
22:00, Manchester City -:- Lyon

Russia - Premier League
15:30, (Oyun Bitib) Rubin Kazan 1:1 Ural
15:30, (Oyun Bitib) Dinamo Moscow 0:0 FC Rotor Volgograd
18:00, (Fasile) CSKA Moscow 1:1 FC Tambov
19:00, Lokomotiv Moscow -:- FC Krasnodar
20:00, FC Rostov -:- Zenit St. Petersburg

Australia - A-League
10:00, (Oyun Bitib) Sydney FC 1:2 Western United FC

Belgium - First Division A
17:30, 61' Genk 1:0 Oud-Heverlee
20:00, Gent -:- Kortrijk
20:00, Sporting Charleroi -:- Oostende

Bulgaria - First Professional League
17:45, 48' Lokomotiv Plovdiv 1:1 Botev Vratsa
20:00, Arda Kardzhali -:- Levski Sofia

Croatia - 1. Division
18:55, Rijeka -:- Sibenik
21:05, Osijek -:- Slaven

Finland - Veikkausliiga
17:00, (Oyun Bitib) Ilves 0:0 SJK
17:00, 90' HJK 1:1 Honka

Hungary - NB I
17:30, 59' Paksi SE 0:1 Ujpest
19:35, Zalaegerszeg -:- Fehervar FC

Ireland - Premier Division
16:00, (Oyun Bitib) Finn Harps 0:1 Bohemian FC
19:00, Shelbourne -:- Derry City

Mexico - Liga MX Guard1anes
05:30, (Oyun Bitib) Puebla 0:1 Pachuca

Norway - Eliteserien
17:00, 90' Sarpsborg 08 2:1 Molde

Scotland - Premiership
17:00, 90' Ross County 1:2 Dundee United
17:00, 90' Kilmarnock 1:2 St. Johnstone
17:00, (Oyun Bitib) Hamilton Academical 0:1 St. Mirren
19:30, Hibernian -:- Motherwell

Slovakia - Super Liga
19:00, Trencin -:- Zilina
20:00, Ruzomberok -:- SKF Sered
20:00, DAC 1904 Dunajska Streda -:- Nitra
20:00, Zlate Moravce -:- Slovan Bratislava
20:00, Spartak Trnava -:- FK Pohronie
20:00, FK Senica -:- Zemplin Michalovce

Sweden - Allsvenskan
16:00, (Oyun Bitib) Oerebro 0:3 Djurgaarden

USA - USL League One
02:00, (Oyun Bitib) Orlando City B 1:1 Fort Lauderdale CF
03:00, (Oyun Bitib) Forward Madison FC 4:0 South Georgia Tormenta FC

Brazil - Serie B
01:15, (Oyun Bitib) America MG 1:1 Operario Ferroviario
02:30, (Oyun Bitib) Ponte Preta 3:3 Vitoria
03:30, (Oyun Bitib) Parana Clube 3:1 Juventude
17:00, 90' Botafogo SP 0:1 Guarani
22:30, Brasil de Pelotas -:- Oeste FC

International - Club Friendlies
12:00, (Oyun Bitib) Wolfsburg 0:1 Eintracht Braunschweig
14:00, (Oyun Bitib) Heracles 2:0 Go Ahead Eagles
14:00, (Oyun Bitib) Lyngby 4:3 HIK
15:00, (Oyun Bitib) FC Emmen 1:0 Telstar
15:00, (Oyun Bitib) Borussia Moenchengladbach 4:0 Duisburg
15:05, (Oyun Bitib) Randers FC 2:1 FC Helsingoer
15:30, (Oyun Bitib) Mainz 05 6:0 Wuerzburger Kickers
15:30, (Oyun Bitib) Freiburg 1:1 Karlsruher SC
15:35, (Oyun Bitib) Union Berlin 2:0 Dynamo Dresden
16:00, (Oyun Bitib) Lorient 1:0 Guingamp
16:00, (Oyun Bitib) Linfield 0:1 Stoke City
16:30, (Oyun Bitib) Arminia Bielefeld 1:1 Osnabrueck
16:30, (Oyun Bitib) Nuernberg 1:2 Augsburg
17:00, (Oyun Bitib) FC Koeln 5:0 SV Deutz 05
17:00, (Oyun Bitib) Rapid Wien 3:0 Slovan Liberec
17:00, Sturm Graz -:- Opava
17:00, 90' Nantes 2:1 Le Havre
17:00, 90' Swindon Town 2:1 Coventry City
17:20, Fenerbahce -:- Istanbulspor
18:00, (Fasile) Strasbourg 0:3 Metz
18:00, (Fasile) Angers 1:0 Saint-Etienne
18:00, Admira Moedling -:- Slovacko
19:00, FC Koeln -:- Blau-Weiss Lohne
19:00, Reims -:- FC Midtjylland
19:00, AZ Alkmaar -:- Monaco
19:30, Schalke 04 -:- SC Verl
20:00, Nice -:- Rennes
20:00, Lens -:- Dijon

Netherlands - Eredivisie Comeback
17:30, 60' De Graafschap 3:0 SC Heerenveen
19:45, PSV Eindhoven -:- Vitesse

Egypt - Premier League
21:00, El Zamalek -:- Misr El-Maqasa

Estonia - Meistriliiga
16:00, (Oyun Bitib) TJK Legion 0:6 Nomme JK Kalju
19:00, Tulevik Viljandi -:- Paide Linnameeskond

Iceland - Urvalsdeild
19:00, IA Akranes -:- Fylkir
19:00, Valur -:- KA Akureyri

Japan - J. League
08:00, (Oyun Bitib) Consadole Sapporo 1:6 Kawasaki Frontale
12:00, (Oyun Bitib) Vegalta Sendai 0:0 Shimizu S-Pulse
12:00, (Oyun Bitib) Yokohama FC 4:2 Shonan Bellmare
12:30, (Oyun Bitib) Oita Trinita 1:0 Yokohama F.Marinos
13:00, (Oyun Bitib) Urawa Red Diamonds 1:0 Sanfrecce Hiroshima
13:00, (Oyun Bitib) Kashiwa Reysol 1:3 Cerezo Osaka
13:00, (Oyun Bitib) FC Tokyo 1:0 Nagoya Grampus Eight

Poland - FA Cup
15:00, (Oyun Bitib) Pawlowice Slaskie 2:3 Sokol Ostroda
17:00, Stal Rzeszow -:- Podbeskidzie Bielsko-Biala
17:00, Polonia Nysa -:- Gornik Leczna
17:00, Skierniewice -:- Widzew Lodz
17:00, Unia Janikowo -:- Zaglebie Sosnowiec
17:00, KKS 1925 Kalisz -:- Korona Kielce
17:00, Karpaty Krosno -:- Stal Mielec
17:30, Resovia -:- Piast Gliwice
20:00, GKS Tychy 71 -:- Wisla Plock
20:30, KSZO Ostrowiec -:- Wisla Krakow
21:30, Odra Opole -:- Lech Poznan

Serbia - Super Liga
18:00, (Fasile) Indjija 1:0 Napredak
20:00, FK Radnik Surdulica -:- Partizan Beograd
20:00, Novi Pazar -:- Javor
20:00, Radnicki Nis -:- Macva Sabac
20:00, Zlatibor -:- Cukaricki

Sweden - Superettan
18:30, 22' GIF Sundsvall 0:0 GAIS
18:30, 17' Dalkurd FF 0:0 Halmstads BK
18:30, 22' Oesters IF 1:0 IK Brage

Armenia - Premier League
16:30, (Oyun Bitib) Van 2:1 Gandzasar

Armenia - 1. Division
16:00, Ararat Armenia II -:- West Armenia
16:30, Alashkert FC II -:- Ararat II

Australia - Capital
08:00, (Oyun Bitib) Canberra Olympic 1:4 Tigers FC
08:00, (Oyun Bitib) Belconnen United 4:0 Monaro Panthers
08:45, (Oyun Bitib) Woden Weston FC 1:4 Canberra FC

Australia - New South Wales
12:00, (Oyun Bitib) Mt Druitt Town Rangers 0:3 Rockdale City Suns

Australia - Northern
09:30, (Oyun Bitib) Port Darwin 2:2 Casuarina
13:30, (Oyun Bitib) Darwin Hearts FC 1:4 University Azzurri FC

Australia - Queensland
11:30, (Oyun Bitib) Brisbane Strikers 2:0 Lions FC
11:45, (Oyun Bitib) Eastern Suburbs 2:4 Sunshine Coast Wanderers

Australia - Southern
08:30, (Oyun Bitib) Cumberland United 2:2 Adelaide Blue Eagles
08:30, (Oyun Bitib) Adelaide City 1:0 Adelaide Olympic
08:30, (Oyun Bitib) Adelaide Comets 2:1 Croydon Kings
08:30, (Oyun Bitib) Para Hills Knights 0:2 Adelaide Raiders
08:30, (Oyun Bitib) Adelaide United Youth 0:4 Campbelltown City

Australia - Tasmania Premier League
07:15, (Oyun Bitib) Riverside Olympic 0:2 Glenorchy Knights
07:30, (Oyun Bitib) Clarence Zebras 0:2 Devonport City
09:30, (Oyun Bitib) Olympia FC Warriors 2:1 Launceston City

Australia - Western
10:00, (Oyun Bitib) Rockingham City FC 0:4 ECU Joondalup
10:00, (Oyun Bitib) Armadale 1:4 Inglewood United
10:00, (Oyun Bitib) Floreat Athena 1:0 Cockburn City
10:00, (Oyun Bitib) Gwelup Croatia 1:1 Perth
10:00, (Oyun Bitib) Perth Glory Youth 1:5 Sorrento
10:00, (Oyun Bitib) Bayswater City 2:2 Balcatta

Australia - Brisbane Premier League
10:00, (Oyun Bitib) The Gap 3:2 Taringa Rovers
11:00, (Oyun Bitib) Albany Creek 4:0 Brisbane Knights
11:00, (Oyun Bitib) Caboolture FC 0:4 Bayside United

Australia - New South Wales Premier League 2
07:00, (Oyun Bitib) Newcastle Jets Youth 4:4 Central Coast Mariners Youth
08:30, (Oyun Bitib) Hills United FC 2:5 Spirit FC
11:00, (Oyun Bitib) Bonnyrigg White Eagles 2:1 Hakoah Sydney City East
12:00, (Oyun Bitib) Blacktown Spartans 2:2 SD Raiders FC

Australia - Queensland Premier League
11:15, (Oyun Bitib) Logan Lightning 0:0 Rochedale Rovers

Australia - Southern State League
08:30, (Oyun Bitib) White City Woodville 3:2 Seaford Rangers
08:30, (Oyun Bitib) West Torrens Birkalla 3:1 Vipers FC
08:30, (Oyun Bitib) South Adelaide 2:2 West Adelaide
08:30, (Oyun Bitib) Adelaide Victory 2:0 Playford City Patriots
08:30, (Oyun Bitib) Fulham United FC 1:2 Western Strikers
12:30, (Oyun Bitib) Adelaide Hills 0:1 Sturt Lions

Australia - Brisbane Capital League Division One
11:00, (Oyun Bitib) Annerley 4:1 AC Carina
11:00, (Oyun Bitib) Samford Rangers 5:1 Brisbane Athletic
12:00, (Oyun Bitib) The Lakes 3:2 Ipswich City

Australia - NPL Youth Western
08:00, (Oyun Bitib) Armadale U20 5:4 Inglewood United U20
08:00, (Oyun Bitib) Rockingham City FC U20 1:3 ECU Joondalup U20
08:00, (Oyun Bitib) Floreat Athena U20 2:2 Cockburn City U20
08:00, (Oyun Bitib) Balcatta U20 0:3 Bayswater City U20
08:00, (Oyun Bitib) Gwelup Croatia U20 1:2 Perth U20

Austria - Regionalliga Middle
17:00, ATSV Stadl Paura -:- Ried (A)

Austria - Regionalliga West - Salzburg
18:00, Pinzgau Saalfelden -:- SV Austria Salzburg

Austria - Regionalliga West - Tyrol
17:00, FC Wacker Innsbruck II -:- FC Kitzbuehel
17:30, Kufstein -:- Telfs
19:00, SC Imst -:- Woergl

Austria - Regionalliga West - Vorarlberg
18:00, FC Wolfurt -:- SW Bregenz
18:00, Austria Lustenau (A) -:- Rankweil
19:00, Rotenberg -:- FC Lauterach

Bosnia and Herzegovina - Premier League
18:00, (Fasile) FK Mladost Doboj Kakanj 0:3 FK Tuzla City
20:00, Sloboda Tuzla -:- Zeljeznicar
20:00, FK Velez Mostar -:- FK Krupa

Bosnia and Herzegovina - 1. Division FBiH
18:30, Gorazde -:- Buducnost
18:30, Igman Konjic -:- Travnik
18:30, Jedinstvo Bihac -:- FK Zvijezda
18:30, Posusje -:- Slaven Zivinice

Bosnia and Herzegovina - 1. Division RS
18:00, Slavija Sarajevo -:- FK Borac Kozarska Dubica
18:00, Ljubic Prnjavor -:- Tekstilac Derventa
18:00, FK Jedinstvo Brcko -:- FK Leotar
18:00, FK Podrinje -:- Drina Zvornik
18:00, Kozara -:- FK Modrica
18:00, Rudar Prijedor -:- Sutjeska
18:00, Sloboda Novi Grad -:- Zeljeznicar Banja Luka
18:00, Sloga Doboj -:- FK Zvijezda 09

Brazil - Serie C Grp. A
23:00, Vila Nova -:- Paysandu

Brazil - Serie C Grp. B
22:00, Tombense FC -:- EC Sao Jose

Brazil - Brasiliense Playoff
21:30, Brasiliense -:- Luziania
00:00, Gama -:- Sobradinho EC

Brazil - Paraibano Playoff
22:00, Treze -:- Campinense

Brazil - Potiguar 2nd Group Stage
02:30, (Oyun Bitib) ACD Potiguar 0:6 America RN
21:30, Palmeira de Goianinha -:- Santa Cruz RN

Bulgaria - Second Professional League
18:00, Kariana Erden -:- Septemvri Simitli
18:00, Dobrudzha Dobrich -:- Ludogorets Razgrad II
18:00, PFC Lokomotiv Sofia 1929 -:- Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
18:00, Septemvri Sofia -:- Neftochimic Burgas 1962
19:00, Vitosha Bistritsa -:- Hebar
19:00, Litex Lovech -:- Sozopol
20:00, Pirin Blagoevgrad -:- Yantra

Canada - Premier League
19:00, York 9 FC -:- Atletico Ottawa
22:00, HFX Wanderers FC -:- Pacific FC

Canada - CSL
00:00, Vorkuta -:- Brantford Galaxy FC

China - Super League Grp. A
13:00, (Oyun Bitib) Shandong Luneng 2:0 Shenzhen FC

Costa Rica - Primera Division Apertura
00:00, Guadalupe FC -:- Santos de Guapiles

Croatia - 2. Division
18:30, NK Dugopolje -:- Cibalia

Denmark - Danmarksserien Grp. 1
13:00, (Oyun Bitib) Avedoere 0:0 KFUM
13:00, (Oyun Bitib) Fremad Valby 5:3 Husum
14:00, (Oyun Bitib) Karlslunde IF 2:1 Taarnby FF
15:00, (Oyun Bitib) BK Union 2:3 Ishoej IF

Denmark - Danmarksserien Grp. 2
13:00, (Oyun Bitib) Skjold Birkeroed 0:3 Alleroed FK
14:00, (Oyun Bitib) Otterup 1:0 Roskilde Boldklub
15:00, (Oyun Bitib) Herlev 2:1 Ledoeje-Smoerum Fodbold

Denmark - Danmarksserien Grp. 3
14:00, (Oyun Bitib) Viby IF 1:3 Varde
14:00, (Oyun Bitib) Tarup-Paarup 0:0 Horsens fS

Denmark - Danmarksserien Grp. 4
14:30, (Oyun Bitib) IF Skjold Saeby 0:2 Silkeborg KFUM
16:00, (Oyun Bitib) Noerresundby 2:2 VRI

Denmark - Ligaen U17
11:30, (Oyun Bitib) AGF U17 1:3 SoenderjyskE U17
15:00, (Oyun Bitib) FC Koebenhavn U17 5:2 Lyngby U17
15:45, AC Horsens U17 -:- OB U17
20:15, Vejle U17 -:- Randers Freja U17

Denmark - Ligaen U19
13:00, (Oyun Bitib) FC Koebenhavn U19 4:0 Lyngby U19
13:45, (Oyun Bitib) SoenderjyskE U19 2:3 AGF U19
18:15, OB U19 -:- AC Horsens U19

Ecuador - Serie A - First Stage
01:00, (Oyun Bitib) Deportivo Cuenca 1:1 Guayaquil City
03:15, (Oyun Bitib) Barcelona SC 1:0 Orense
00:00, El Nacional -:- Independiente del Valle

Estonia - Esiliiga
13:00, (Oyun Bitib) Nomme United 1:0 FCI Levadia U21
13:00, (Oyun Bitib) Vaendra JK Vaprus 2:3 Parnu JK Vaprus
13:00, (Oyun Bitib) Flora Tallinn U21 5:1 FC Elva

Finland - Ykkonen
16:00, (Oyun Bitib) FC KTP 2:0 VPS
17:00, (Oyun Bitib) MuSa 1:3 AC Oulu

Finland - Kakkonen - Lohko A
15:00, (Oyun Bitib) JaePS 0:1 PK-35
15:00, (Oyun Bitib) PK Keski-Uusimaa 1:2 NJS
16:00, (Oyun Bitib) EPS 0:1 FC Kiffen

Finland - Kakkonen - Lohko B
15:00, (Oyun Bitib) Espoo 2:2 GrIFK Grankulla
15:00, (Oyun Bitib) Pallo-Iirot 0:2 KaaPo

Finland - Kakkonen - Lohko C
17:00, 90' JS Hercules 0:2 RoPS II
17:00, 90' Kemi City FC 2:1 OLS

Germany - Regionalliga Northeast
14:30, (Oyun Bitib) Berliner AK 07 3:2 FSV Union Fuerstenwalde
14:30, (Oyun Bitib) FSV Luckenwalde 1:0 Germania Halberstadt
14:30, (Oyun Bitib) Bischofswerdaer FV 2:0 VfB Auerbach
14:30, (Oyun Bitib) Optik Rathenow 0:2 ZFC Meuselwitz
14:30, (Oyun Bitib) Energie Cottbus 1:2 SV Lichtenberg 47
15:00, (Oyun Bitib) Hertha Berlin II 3:1 Lokomotive Leipzig
15:00, (Oyun Bitib) Carl Zeiss Jena 1:1 Babelsberg
17:00, (Oyun Bitib) BSG Chemie Leipzig 3:1 BFC Dynamo
17:00, (Oyun Bitib) Chemnitzer FC 1:2 FC Viktoria 1889 Berlin

Germany - Oberliga NOFV-Nord
15:00, (Oyun Bitib) RSV Eintracht 1949 2:1 1. FC Lok Stendal
15:00, (Oyun Bitib) Rostocker FC 1895 2:0 Brandenburger SC Sued
16:00, (Oyun Bitib) Greifswalder SV 2:2 Staaken

Germany - Oberliga NOFV-Sud
15:00, (Oyun Bitib) FC An der Fahner Hoehe 0:3 FC Eilenburg
15:00, (Oyun Bitib) FC Grimma 2:2 1. FC Merseburg
15:00, (Oyun Bitib) FC International Leipzig 2:1 Carl Zeiss Jena II
15:00, (Oyun Bitib) Plauen 1:0 Ludwigsfelder FC
15:00, (Oyun Bitib) FC Oberlausitz Neugersdorf 2:0 FSV Martinroda
15:00, (Oyun Bitib) Einheit Rudolstadt 1:1 RW Erfurt

Iceland - 1. Deild
16:45, (Oyun Bitib) Afturelding 0:0 Vestri
17:00, 83' UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur 4:3 Grindavik
19:00, Leiknir Reykjavik -:- Thor Akureyri
19:00, Magni -:- Keflavik
21:00, Vikingur Olafsvik -:- Throttur Reykjavik

Iran - Persian Gulf Pro League
19:15, Gol Gohar -:- Persepolis
19:15, Saipa -:- Naft Masjed Soleyman FC
19:15, Sanat Naft Abadan -:- Shahin
19:15, Sepahan -:- Shahr Khodrou FC
19:15, Pars Jonoubi Jam Bushehr -:- Foolad Khuzestan
19:15, Esteghlal -:- Paykan
19:15, Nassaji Mazandaran FC -:- Zob Ahan
19:15, Tractor -:- Machine Sazi FC

Ireland - 1. Division
17:00, 90' Shamrock Rovers II 2:0 Wexford FC

Japan - J. League 2
12:00, (Oyun Bitib) Matsumoto Yamaga 1:0 Avispa Fukuoka
13:00, (Oyun Bitib) Giravanz Kitakyushu 2:1 Machida Zelvia
13:00, (Oyun Bitib) Fagiano Okayama FC 1:0 Albirex Niigata

Japan - J. League 3
11:00, (Oyun Bitib) SC Sagamihara 3:1 FC Gifu
11:00, (Oyun Bitib) Fujieda MYFC 3:2 Cerezo Osaka U23
12:00, (Oyun Bitib) Kamatamare Sanuki 0:0 Blaublitz Akita
13:00, (Oyun Bitib) Roasso Kumamoto 2:2 Vanraure Hachinohe
13:00, (Oyun Bitib) Kagoshima United 1:1 Kataller Toyama
13:00, (Oyun Bitib) Gainare Tottori 2:0 Fukushima United

Jordan - Premier League
18:00, (Fasile) Al-Hussein SC 0:0 Al-Ahly
18:00, (Fasile) Sahab SC 1:2 Al-Faisaly
20:30, Aqaba -:- Al-Wehdat

Kuwait - Premier League
20:15, Kuwait SC -:- Al Nasr

Lithuania - 1. Division
13:00, (Oyun Bitib) Zalgiris Vilnius B 3:1 FK Minija
16:00, (Oyun Bitib) FK Atmosfera 0:1 Hegelmann Litauen
18:00, Vilnius Vytis -:- Dainava Alytus
18:00, FK Panevezys B -:- BFA

North Macedonia - Prva Liga
18:00, (Fasile) Rabotnicki 1:0 Belasica

Montenegro - 1. CFL
18:30, 12' Jezero 1:0 Rudar Pljevlja
21:00, Zeta -:- FK Iskra
21:00, Sutjeska -:- Petrovac
21:00, FK Podgorica -:- OFK Titograd

Morocco - Botola Pro
22:00, Olympic Club de Safi -:- Youssoufia Berrechid
22:00, MAT Tetouan -:- Hassania Agadir
00:00, RSB Berkane -:- MCO Oujda

Norway - 2. Divisjon Avd. 1
14:00, (Oyun Bitib) Moss 0:1 Floroe
15:00, (Oyun Bitib) Alta 4:1 Senja
17:00, (Oyun Bitib) Kvik Halden 1:5 Fredrikstad

Norway - 2. Divisjon Avd. 2
15:00, (Oyun Bitib) Nardo 3:3 Fram Larvik
17:00, 90' Arendal Fotball 1:1 Bryne
17:00, (Oyun Bitib) Notodden 3:1 Flekkeroey
17:30, 65' Vard Haugesund 0:1 Asker

Paraguay - Division Profesional - Apertura
01:00, (Oyun Bitib) Luqueno 2:2 Sol de America

Russia - PFL Group 1
16:00, (Oyun Bitib) FK Makhachkala 1:0 Forte Taganrog
16:30, (Oyun Bitib) Anzhi Makhachkala 1:0 SKA Rostov
17:00, (Oyun Bitib) Biolog Novokubansk 2:4 FC Kuban-Holding
17:00, 90' Spartak Nalchik 0:0 Legion Dinamo
18:00, (Fasile) Inter Cherkessk 0:1 Tuapse
18:00, (Fasile) Dinamo Stavropol 3:0 Druzhba
18:30, 22' Chernomorets Novorossiysk 1:0 Krasnodar 3
18:30, 22' PFC Kuban 0:0 Mashuk-KMV

Russia - PFL Group 2
13:00, (Oyun Bitib) Znamya 0:2 Kazanka Moscow
15:00, (Oyun Bitib) Rodina 4:3 Dinamo Moscow II
16:00, (Oyun Bitib) Torpedo Vladimir 1:2 Leningradets
16:00, (Oyun Bitib) Luki-Energiya 4:1 Zenit St. Petersburg II
17:00, 90' Kolomna 2:3 Murom
18:00, (Fasile) Smolensk 0:0 Zvezda Saint Petersburg

Russia - PFL Group 3
14:00, (Oyun Bitib) Kaluga 1:2 FC Ryazan
16:00, (Oyun Bitib) Sokol Saratov 5:0 Kvant Obninsk
17:00, 90' Avangard Kursk 1:1 Khimik-Arsenal
17:00, (Oyun Bitib) Salyut Belgorod 3:0 Strogino
18:00, (Fasile) Fakel-M Voronezh 1:1 Krasny

Russia - PFL Group 4
12:00, (Oyun Bitib) Ural II 2:1 Volna Nizhny Novgorod
15:00, (Oyun Bitib) Zvezda Perm 3:2 Lada Dimitrovgrad
15:00, (Oyun Bitib) FC Chelyabinsk 0:1 Volga Ulyanovsk
16:00, (Oyun Bitib) Tyumen 2:0 Lada Togliatti

Saudi Arabia - Premier League
18:55, Al Adalh -:- Al Hilal
19:10, Al-Faisaly -:- Al Ahli
19:15, Al-Taawoun -:- Damac FC
20:50, Al Nassr FC -:- Al-Wehda

Serbia - Prva Liga
18:00, FK Graficar -:- Dinamo Vranje
18:00, Loznica -:- Kolubara
18:00, FK Zemun -:- Trayal Krusevac
18:00, FK Radnicki 1923 -:- Zeleznicar Pancevo
18:00, Kabel Novi Sad -:- FK Dubocica

Slovakia - 2. Liga
18:00, Dukla Banska Bystrica -:- Slavoj Trebisov
18:00, Liptovsky Mikulas -:- FC STK 1914 Samorin
18:00, Puchov -:- Partizan Bardejov
19:00, Zeleziarne Podbrezova -:- Slovan Bratislava B
20:00, Skalica -:- Dubnica

Slovenia - 2. Division
18:00, Drava Ptuj -:- Fuzinar
18:00, Nafta -:- Primorje
18:00, Rudar Velenje -:- ND Bilje
18:00, Radomlje -:- Smartno 1928
18:00, Jadran -:- Brezice
19:30, NK Krka -:- ND Triglav

South Africa - Premier Soccer League
14:30, (Oyun Bitib) AmaZulu FC 0:0 Baroka FC
14:30, (Oyun Bitib) Stellenbosch FC 1:0 Lamontville Golden Arrows
16:30, (Oyun Bitib) Polokwane City 2:3 Kaizer Chiefs
19:00, Orlando Pirates -:- Bidvest Wits

South Africa - National First Division
14:00, (Oyun Bitib) Moroka Swallows 1:0 Real Kings FC
16:00, (Oyun Bitib) Tshakhuma FC 1:0 Ajax Cape Town
16:00, (Oyun Bitib) JDR Stars 0:0 TS Sporting
16:00, (Oyun Bitib) Richards Bay 0:2 Mbombela United
18:00, Steenberg United -:- University of Pretoria

South Korea - K-League 1
13:00, (Oyun Bitib) FC Seoul 2:1 Sangju Sangmu
13:00, (Oyun Bitib) Ulsan Hyundai 2:0 Pohang Steelers
13:00, (Oyun Bitib) Suwon Bluewings 1:3 Jeonbuk FC

South Korea - K-League 2
13:00, (Oyun Bitib) Ansan Greeners 0:0 Jeonnam Dragons
14:00, (Oyun Bitib) FC Anyang 2:1 Bucheon FC 1995

South Korea - K3 League
11:00, (Oyun Bitib) Yangju Citizens 1:2 Jeonju Citizen
11:00, (Oyun Bitib) Pyeongtaek Citizen 0:2 Gangneung City
11:00, (Oyun Bitib) Chuncheon FC 2:1 Cheongju FC
11:00, (Oyun Bitib) Gyeongju Citizen FC 2:2 Changwon City
11:00, (Oyun Bitib) Hwaseong 1:0 Gimpo Citizen
13:00, (Oyun Bitib) Cheonan City 1:2 Mokpo City
13:00, (Oyun Bitib) Daejeon Korail 0:0 Gyeongju H & N
13:00, (Oyun Bitib) Busan Transport Corp 1:2 Gimhae

Sweden - Ettan Soedra
16:00, (Oyun Bitib) FK Karlskrona 4:5 FC Trollhaettan
16:00, (Oyun Bitib) Torns IF 2:0 Oskarshamns AIK

Sweden - 2. Division Norra Goetaland
15:00, IK Gauthiod -:- Lidkoepings FK
16:00, (Oyun Bitib) Stenungsunds IF 4:2 Nordvaermland FF
16:00, (Oyun Bitib) IK Oddevold 2:0 Vaargaarda IK
17:00, IF Karlstad Fotbollutveckling -:- Saevedalens IF

Sweden - 2. Division Norra Svealand
15:00, (Oyun Bitib) FC Stockholm Internazionale 2:1 Fanna BK
15:00, (Oyun Bitib) Hudiksvalls FF 4:3 Kungsaengens IF
16:00, (Oyun Bitib) Kvarnsvedens IK 0:3 Karlbergs BK
16:00, (Oyun Bitib) Skiljebo SK 5:0 Enskede IK
17:00, Enkoeping -:- Fagersta Soedra IK
17:00, Gamla Upsala -:- IFK Stocksund
17:00, IFK Oesteraakers FK -:- IFK Lidingoe

Sweden - 2. Division Norrland
15:00, (Oyun Bitib) Friska Viljor 1:2 Stoede IF
15:00, (Oyun Bitib) Bodens BK 5:2 Taefteaa IK
16:00, (Oyun Bitib) IFK Oestersund 4:2 Gottne IF
16:00, (Oyun Bitib) Sandviks IK 1:2 Umeaa FC Akademi

Sweden - 2. Division Oestra Goetaland
15:00, (Oyun Bitib) Husqvarna FF 1:2 IK Tord
15:00, (Oyun Bitib) IFK Haessleholm 3:4 Asarums IF FK
16:00, (Oyun Bitib) Dalstorps IF 0:1 Nosaby IF

Sweden - 2. Division Soedra Svealand
15:00, (Oyun Bitib) Tyresoe 3:2 Newroz FC
15:00, (Oyun Bitib) IFK Eskilstuna 0:2 Huddinge IF
16:00, (Oyun Bitib) Assyriska FF 4:0 FC Gute
17:00, Trosa-Vagnhaerad SK -:- Rynninge
17:00, Assyriska IF Norrkoeping -:- Arameiska-Syrianska IF

Sweden - 2. Division Vaestra Goetaland
14:30, (Oyun Bitib) Vinbergs IF 2:2 FC Rosengaard
15:00, (Oyun Bitib) Ullareds IK 0:1 BK Olympic
17:00, Halmia -:- Assyriska BK
17:00, Vaestra Froelunda -:- Onsala BK

Switzerland - Promotion League
17:00, FC Zuerich II -:- FC Koeniz
17:00, SC YF Juventus Zuerich -:- Stade Nyonnais
17:00, Breitenrain -:- Basel II
17:00, Bavois -:- Cham
18:30, Yverdon -:- Sion II
18:45, Bellinzona -:- FC Rapperswil-Jona
19:00, Etoile Carouge -:- SC Bruehl

Switzerland - 1. Liga Grp. 1
17:00, Young Boys II -:- Team Vaud U21
18:00, Lancy FC -:- Olympique de Geneve
18:00, Naters -:- Terre Sainte
18:00, Bulle -:- FC Azzurri 90
18:00, Echallens -:- La Chaux-de-Fonds
18:30, Vevey -:- Martigny

Switzerland - 1. Liga Grp. 2
17:00, Wohlen -:- Buochs
17:00, Baden -:- FC Schoetz
18:00, SC Goldau -:- Solothurn
21:00, FC Bassecourt -:- Luzern II
21:00, Biel/Bienne -:- Delemont

Switzerland - 1. Liga Grp. 3
17:00, FC Gossau -:- FC Kosova
17:00, Eschen/Mauren -:- Linth
17:00, Red Star Zuerich -:- FC Balzers
19:00, Tuggen -:- FC Wettswil-Bonstetten

Tajikistan - Vysshaya Liga
17:00, FC Istiklol -:- FK Khujand

Tunisia - Ligue I
18:30, 21' CS Hammam-Lif 1:1 Ben Guerdane
18:30, 20' Etoile du Sahel 1:0 Esperance

Uruguay - Primera Division Apertura
18:00, 45' Liverpool FC 2:1 Fenix
21:00, River Plate -:- Nacional
23:30, Montevideo Wanderers -:- Deportivo Maldonado

USA - USL Championship
00:00, Colorado Springs Switchbacks FC -:- New Mexico United

Denmark - Kvindeligaen
15:00, (Oyun Bitib) Broendby 1:0 HB Koege
15:00, (Oyun Bitib) AaB 0:2 FC Nordsjaelland
15:00, (Oyun Bitib) AGF 0:2 Fortuna Hjoerring
16:00, (Oyun Bitib) FC THY-Thisted Q 1:0 KoldingQ

Denmark - 1. Division Grp. 1
13:00, (Oyun Bitib) Damsoe 0:3 B 93

Denmark - 1. Division Grp. 2
14:30, (Oyun Bitib) Ballerup-Skovlunde 0:1 Solroed FC
16:00, Fredensborg BI -:- Naesby BK

Denmark - 1. Division Grp. 3
15:00, Odense Q -:- ASA Aarhus

Denmark - 1. Division Grp. 4
13:00, (Oyun Bitib) Romalt IF 3:4 Vildbjerg
13:00, (Oyun Bitib) JAI Aarhus 5:0 Aalborg Freja

Japan - Nadeshiko League 1
10:00, (Oyun Bitib) Nojima Stella 1:1 INAC Kobe Leonessa
11:30, (Oyun Bitib) Cerezo Osaka Sakai 1:10 NTV Tokyo Verdy Beleza
12:00, (Oyun Bitib) Ehime FC Ladies 0:1 Urawa Ladies
12:00, (Oyun Bitib) Albirex Niigata Ladies 1:1 Iga FC Kunoichi Mie

Mexico - Liga MX Apertura
18:00, Atlas -:- Mazatlan FC

Norway - Toppserien
14:00, (Oyun Bitib) Arna-Bjoernar 2:1 Lyn Fotball
16:00, (Oyun Bitib) Klepp 0:1 Roea
18:00, (Fasile) Avaldsnes 0:0 LSK Kvinner

Norway - 1. Division
14:00, (Oyun Bitib) Oevrevoll Hosle 4:3 Hoenefoss

Canlı Futbol Nəticələri
Bugün | Dünen | Sabah | Minor