LiveFootball.az
GECE.AZ - CHAT,TANIŞLIQ,SÖHBET
GO TRAVEL - UCUZ QIYMETE YAY TURLARI

Bugün | Canlı | Minor | Dünen | Sabah
Bugünün oyunları
Yenile

England - Premier League
15:30, Brighton & Hove Albion -:- Chelsea
15:30, Southampton -:- Arsenal
18:00, Liverpool -:- Manchester United

France - Ligue 1
16:00, Nimes -:- Lille
18:00, Nice -:- Saint-Etienne
22:00, Lyon -:- Monaco
22:00, (Oyun Texire Salinib) Marseille -:- Bordeaux

Germany - 1. Bundesliga
16:30, RasenBallsport Leipzig -:- Mainz 05
19:00, Eintracht Frankfurt -:- Bayer Leverkusen

Italy - Serie A
13:30, SPAL 2013 -:- Chievo Verona
16:00, Fiorentina -:- Empoli
16:00, Frosinone -:- Sassuolo
16:00, Sampdoria -:- Parma Calcio 1913
19:00, Cagliari -:- SSC Napoli
21:30, Roma -:- Genoa

Netherlands - Eredivisie
13:15, SC Heerenveen -:- FC Utrecht
15:30, Ajax -:- De Graafschap
15:30, FC Groningen -:- FC Emmen
17:45, Feyenoord -:- Fortuna Sittard

Portugal - Primeira Liga
17:00, Rio Ave -:- Belenenses SAD
19:30, Maritimo -:- Benfica
22:00, Sporting CP -:- Nacional

Spain - Primera Division
13:00, Sevilla -:- Girona
17:15, Espanyol -:- Real Betis
19:30, SD Huesca -:- Villarreal
21:45, Levante -:- Barcelona

Australia - A-League
08:05, 55' Newcastle Jets 0:2 Perth Glory
10:00, Adelaide United -:- Melbourne City FC

Austria - Bundesliga
15:30, Salzburg -:- SKN St. Poelten
15:30, Altach -:- Hartberg
18:00, Austria Wien -:- Rapid Wien

Belgium - First Division A
15:30, Cercle Brugge -:- Anderlecht
19:00, Genk -:- Oostende
21:00, Standard Liege -:- Zulte-Waregem

Bulgaria - First Professional League
12:30, Dunav Ruse -:- Ludogorets Razgrad
15:00, Etar -:- Septemvri Sofia
17:30, PFC CSKA-Sofia -:- Botev Plovdiv

Croatia - 1. Division
14:00, Osijek -:- Inter Zapresic
16:00, Dinamo Zagreb -:- Hajduk Split
18:30, NK Istra 1961 -:- Rudes

Czech Republic - 1. Liga
16:00, Viktoria Plzen -:- Karvina

Denmark - Superligaen
13:00, Esbjerg fB -:- FC Nordsjaelland
15:00, AC Horsens -:- FC Midtjylland
17:00, SoenderjyskE -:- FC Koebenhavn
19:00, Broendby IF -:- Vendsyssel FF

Germany - 2. Bundesliga
14:30, Ingolstadt -:- FC Heidenheim
14:30, Sandhausen -:- Jahn Regensburg
14:30, Erzgebirge Aue -:- Darmstadt

Greece - Super League
16:00, Apollon Smirnis -:- Xanthi
17:15, AE Larissa -:- AEK Athens
19:00, Panathinaikos -:- Atromitos
19:30, Olympiacos -:- Lamia

Hungary - NB I
21:15, Vidi FC -:- Ferencvaros

Israel - Ligat HaAl
19:00, Bnei Yehuda Tel Aviv -:- FC Ashdod
20:30, Beitar Jerusalem -:- Maccabi Petach Tikva

Italy - Serie B
16:00, Carpi -:- Salernitana
16:00, Crotone -:- Venezia
18:00, Cosenza -:- Benevento
22:00, Brescia -:- Lecce

Poland - Ekstraklasa
16:30, Slask Wroclaw -:- Korona Kielce
19:00, Zaglebie Sosnowiec -:- Lech Poznan

Romania - Liga I
14:00, FC Dunarea Calarasi -:- Sepsi OSK
20:00, Botosani -:- FC FCSB

Scotland - Premiership
14:30, Hibernian -:- Celtic
17:00, Rangers -:- Hamilton Academical

Spain - Segunda Division
13:00, Rayo Majadahonda -:- Elche
17:00, Osasuna -:- Alcorcon
19:00, Las Palmas -:- Tenerife
19:00, Extremadura -:- Gimnastic
21:00, Almeria -:- Lugo
21:30, Deportivo La Coruna -:- Real Zaragoza

Switzerland - Super League
17:00, Xamax -:- Young Boys
17:00, Luzern -:- St. Gallen
17:00, FC Zuerich -:- Lugano

Turkey - Super Lig
12:30, Yeni Malatyaspor -:- Antalyaspor
15:00, Kayserispor -:- Akhisarspor
18:00, Besiktas -:- Trabzonspor

Belgium - First Division B 2nd Stage
17:00, Union St.-Gilloise -:- KFCO Beerschot-Wilrijk

Italy - Serie C Grp. A
15:30, S.S. Arezzo -:- Virtus Entella
15:30, Arzachena -:- Pro Piacenza
15:30, Carrarese -:- Robur Siena
15:30, Novara -:- Olbia
15:30, Piacenza -:- Lucchese
15:30, Pro Vercelli -:- Pistoiese
17:30, Juventus U23 -:- ASDC Gozzano
17:30, Pro Patria -:- Alessandria
19:30, Albissola -:- Cuneo
19:30, Pontedera -:- Pisa

Italy - Serie C Grp. B
15:30, Renate -:- Sudtirol
15:30, Ternana -:- Giana Erminio

Italy - Serie C Grp. C
15:30, Rieti -:- Bisceglie
15:30, Vibonese -:- Juve Stabia
15:30, Viterbese -:- Potenza
17:30, Casertana -:- Reggina
17:30, Cavese -:- Monopoli
17:30, Trapani -:- Rende
17:30, Virtus Francavilla -:- Paganese
21:30, Sicula Leonzio -:- Catania

Portugal - Segunda Liga
13:15, Estoril -:- Farense
17:00, Vitoria de Guimaraes B -:- Academico Viseu
17:00, Sporting Covilha -:- Arouca
17:00, Cova da Piedade -:- Braga B

Serbia - Super Liga
14:00, FK Spartak Subotica -:- Vozdovac
14:00, FK Zemun -:- Dinamo Vranje
14:00, Mladost Lucani -:- Rad Beograd
16:00, Cukaricki -:- FK Crvena Zvezda
16:00, Vojvodina -:- Proleter
20:00, Napredak -:- Radnicki Nis

Spain - Segunda B Grp. I
13:00, San Sebastian de los Reyes -:- Unionistas de Salamanca
13:00, Pontevedra -:- Las Palmas B
13:00, AD Union Adarve -:- Fuenlabrada
13:00, Burgos CF -:- Internacional de Madrid CF
13:00, RC Deportivo Fabril -:- Leonesa
17:30, Coruxo F.C. -:- Real Madrid Castilla
17:30, Rapido de Bouzas -:- Atletico Madrid B
18:00, Salamanca CF UDS -:- Real Valladolid B
18:00, Guijuelo -:- Navalcarnero

Spain - Segunda B Grp. II
13:00, Tudelano -:- Sporting Gijon B
16:45, Real Oviedo B -:- Izarra
18:00, Logrones -:- Arenas Getxo
18:00, SD Gernika -:- Racing Santander
18:00, RS Gimnastica -:- UP Langreo
18:00, CD Vitoria -:- Real Union
19:00, Real Sociedad B -:- Mirandes

Spain - Segunda B Grp. III
13:00, Conquense -:- Hercules
13:00, Atletico Baleares -:- Badalona
13:00, Espanyol B -:- UD Cornella
13:00, Ebro -:- CD Teruel
17:30, UE Olot -:- Ejea
18:00, Sabadell -:- Alcoyano
18:15, Ontinyent -:- Valencia B

Spain - Segunda B Grp. IV
13:00, Cnc Lorca FC -:- Almeria B
13:00, Ibiza-Eivissa -:- Almeria B
13:00, CD El Ejido 2012 -:- Futbol Club Jumilla
13:00, Real Murcia -:- Atletico Malagueno
13:00, CD Badajoz -:- Melilla
18:00, Recreativo Huelva -:- Atletico Sanluqueno CF
18:00, Linense -:- Granada B
18:00, CF Talavera de la Reina -:- Don Benito
18:00, Marbella FC -:- Cartagena
18:00, San Fernando CD -:- UCAM Murcia
18:00, Villanovense -:- Sevilla Atletico

Turkey - 1. Lig
12:30, Giresunspor -:- Hatayspor
12:30, Altay -:- Osmanlispor FK
15:00, Adanaspor -:- Eskisehirspor
15:00, Boluspor -:- Altinordu

Bolivia - Primera Division - Clausura
22:00, Nacional Potosi -:- The Strongest
22:00, Sport Boys Warnes -:- Jorge Wilstermann
22:00, Universitario -:- Guabira
22:00, Aurora -:- Destroyers
22:00, Blooming -:- San Jose
22:00, Royal Pari -:- Oriente Petrolero
22:00, Bolivar -:- Real Potosi

Colombia - Primera A Clausura Final Stage
23:30, Independiente Medellin -:- Atletico Junior

Cyprus - 1. Division
16:00, Omonia Nicosia -:- APOEL Nicosia
18:00, Nea Salamis -:- Enosis Paralimni

Ecuador - Serie A - Final Stage
19:00, LDU de Quito -:- Emelec

El Salvador - Primera Division - Apertura Final Stage
23:00, Alianza FC -:- Santa Tecla FC

Germany - 3. Liga
14:00, 1860 Muenchen -:- Carl Zeiss Jena
15:00, Wuerzburger Kickers -:- Sportfreunde Lotte

Greece - Football League
15:00, AE Sparti -:- Platanias
15:00, AE Karaiskakis -:- Aittitos Spaton
15:00, Apollon Pontou -:- Apollon Larissa
15:00, Kissamikos FC -:- Panachaiki

Honduras - Liga Nacional - Apertura Final Stage
00:00, CD Motagua -:- CD Olimpia

India - I-League
10:30, Minerva Punjab -:- Chennai City FC
13:30, East Bengal Club -:- Mohun Bagan

India - Indian Super League
16:00, Mumbai City FC -:- Kerala Blasters FC

Morocco - Botola Pro
16:00, FAR Rabat -:- FUS Rabat
18:00, Difaa El Jadida -:- Youssoufia Berrechid

Peru - Primera Division Final Stage
23:00, Sporting Cristal -:- Alianza Lima

South Africa - Premier Soccer League
15:30, Baroka FC -:- Bidvest Wits

Switzerland - Challenge League
15:30, Chiasso -:- Winterthur
15:30, Wil -:- Lausanne
17:00, FC Vaduz -:- Schaffhausen

Tunisia - Ligue I
15:00, Stade Tunisien -:- CS Hammam-Lif
15:00, Stade Gabesien -:- US Monastir
15:00, JS Kairouanaise -:- AS Gabes
15:00, US Tataouine -:- Etoile Metlaoui

Australia - W-League
07:00, (Oyun Bitib) Brisbane Roar FC 4:3 Melbourne Victory

France - Division 1
14:00, Montpellier -:- Olympique Lyonnais
16:10, Paris Saint Germain -:- Metz

Germany - Bundesliga
12:00, SC Sand -:- Turbine Potsdam
12:00, Borussia Moenchengladbach -:- SC Freiburg
15:00, TSG 1899 Hoffenheim -:- Frankfurt
15:00, VfL Wolfsburg -:- SGS Essen
15:00, MSV Duisburg -:- Bayern Munich
15:00, Bayer Leverkusen -:- Werder Bremen

Bugün | Canlı | Minor | Dünen | Sabah